Nowa siedziba AS-PL UK Ltd. w Liverpoolu

Nowa siedziba AS-PL UK Ltd. w Liverpoolu

person Joanna Piszcz 12/04/2023

Liverpool będzie kolejną po Turynie i Walencji siedzibą nowego zagranicznego oddziału AS-PL.

AS-PL UK Ltd., który od 2017 roku miał swoją siedzibę w Londynie, przenosi się do całkowicie nowej hali o powierzchni 1000 m2. Na miejscu przygotowano nowoczesną przestrzeń biurową oraz funkcjonalna strefę pakowania i przyjęcia towaru. Magazyn posiada 1500 miejsc paletowych oraz 3-poziomową antresolę o
łącznej powierzchni 500 m2.

Jestem naprawdę dumny z tego jak rozwinęła się nasza firma w ciągu ostatnich lat. Cieszę się również, że po nowych magazynach we Włoszech i Hiszpani, przyszedł czas na Wielką Brytanię. Jest to dla nas niesamowita możliwość, aby jeszcze bardziej umocnić się na rynku brytyjskim jako profesjonalny dystrybutor wysokiej jakości alternatorów i rozruszników. Kevin Sharp Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL UK Ltd.
Po sukcesie jakim okazało się otwarcie magazynu we Włoszech i w Hiszpanii, przyszedł czas na kolejny krok. Decyzja o powiększeniu naszego magazynu w Wielkiej Brytanii była podyktowana dużym zapotrzebowaniem na produkty marki AS w tym regionie. Od teraz nasi klienci będą mieli dostęp do jeszcze szerszej gamy produktów, a dostawy nastąpią w o wiele szybszym czasie. Kamil Olejniczak Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

 

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby się zapoznać z ofertą produktową, AS-PL UK Ltd., zaprasza do kontaktu:

 

AS-PL UK Ltd.
(Mersey Reach Logistics Park)
Galgate Drive, UNIT 6A
L30 6AD Netherton, Bootle, Liverpool
United Kingdom
+44 151 458 1937
uk@as-pl.com

 

Źródło: AS-PL

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).