Nowa oferta Bilstein do 6 marek samochodowych | MOTOFAKTOR

Bilstein powiększył swój katalog zawieszenia od elementów mocowania do kompletnych zestawów ze sprężynami.

Seria Bilstein B1 obejmuje elementy przydatne przy wymianie amortyzatorów. Są to między innymi łożyska górnego mocowania, zestawy ochronne oraz odbojniki. Najnowsze w katalogu referencje przeznaczone są do wybranych modeli BMW, w tym serii 1 (F20), serii 2 (F22 i F87) oraz serii 3 (F30, F31, F34 i F80).

 

Pod Bilstein B4 kryją się amortyzatory będące idealnym odpowiednikiem montowanych seryjnie części. Z nowych pozycji skorzystają właściciele Dacii Duster (w tym z napędem 4×4), Mercedesa Klasy A (W177) oraz Toyoty Highlander.

 

Odpowiednikami serii B4, charakteryzującymi się wyższymi parametrami, są amortyzatory Bilstein B6. W gamie Sport pojawiły się nowe pozycje do Mercedesa CLS (C257) i Klasy E (S213 i W213).

 

Uzupełnieniem oferty amortyzatorów Bilstein jest gama sprężyn B3. Poszerzenie tej oferty objęło blisko 80 wariantów Mazdy CX-5 (KF) i Mercedesa Klasy C (A205, C205, S205, W205 oraz odmian AMG).

 

W połowie lat 90. XX wieku Bilstein, we współpracy z Mercedesem, wprowadził na fabryczne wyposażenie zawieszenie pneumatyczne. Dziś elementy te dostępne są także na aftermarkecie. Lista referencji została właśnie uzupełniona o miechy powietrzne B3 AMC do Klasy E (S212).

 

Natomiast Bilstein B4 AMC to kompletny zestaw (miech + kolumna) zawieszenia pneumatycznego. Z tego rozwiązania mogą od teraz skorzystać także posiadacze Mercedesa Klasy E (S212), jak też CLS (C218 i X218).

 

Bilstein oferuje także kompletne zestawy – cztery amortyzatory plus sprężyny. W gamie zawieszenia gwintowanego B14 znalazły się dwie pozycje do obniżenia (w zakresie 10-30 mm) Chevroleta Camaro (modeli produkowanych od 09/15-).

 

Pełna lista nowych referencji w katalogu Bilstein znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: pl.bilstein.com.

 

Źródło: Bilstein

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).