Nowa numeracja produktów Tomex | MOTOFAKTOR

Nowa numeracja produktów Tomex

person Adrian Januszkiewicz 10/09/2018

Firma Tomex wprowadza zmiany w numeracji swoich produktów.

Firma Tomex co roku konsekwentnie poszerza asortyment już nie tyko w obrębie istniejących linii klocków, szczęk hamulcowych czy akcesoriów z nimi związanych, ale także wprowadzając nowe elementy układu hamulcowego do swojej oferty (m.in. tarcze hamulcowe).

W związku iż, gama naszych produktów powiększa się systematycznie, nadszedł czas na rozszerzenie stosowanej do tej pory numeracji, co jest podyktowane ułatwieniem wyszukiwania produktu w katalogach elektronicznych (także TecDoc), które to wymagają dłuższego niż stosowany przez nas do tej pory symbol, po to by precyzyjnie wskazać poszukiwany produkt. Mając na uwadze prostotę naszej numeracji, która to dla wielu naszych klientów jest doskonałym atutem, zostanie ona w pełni zachowana, a jedyną zmianą będzie poszerzenie jej o prefix "TX "(TXspacja), tj.: 10-11 = TX 10-11; 20-01 = TX 20-01; 30-05 = TX 30-01; 40-01 = TX 40-01; 50-05 = TX 50-05. Dodatkową zaletą nowego symbolu będzie fakt, iż arkusze kalkulacyjne nie będą automatycznie zamieniać naszego symbolu na datę. Jacek Tomczyk Dyrektor Handlowy Tomex Hamulce

 

Nową numeracja została właśnie opublikowana w katalogu TecDoc. Sukcesywnie pojawiać się ona będzie także na etykietach dostarczanych produktów.

 

Źródło: Tomex Hamulce

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).