Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry | MOTOFAKTOR

Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry

person Joanna Piszcz 23/10/2018

Z końcem roku Inter Cars wprowadzi do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową.

Przestrzeń załadunkowa nowej ciężarówki szkoleniowej zostanie zaadoptowana do potrzeb sali szkoleniowej wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w kraju.

 

Za całościowe wykonanie projektu stworzenia naczepy odpowiada spółka Etis Projekt, wchodząca w skład Etis Group – firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w budowie pojazdów specjalistycznych. Firma ta przygotowywała również trzy poprzednie naczepy, które z powodzeniem wykorzystywane są przy szkoleniach Inter Cars, odpowiada też za produkcję mobilnych gigabilboardów, mobilnych telebimów czy agregatów chłodniczych. Podwozie do naczepy wykonane zostało z kolei przez Feber, czołowego polskiego producenta naczep, przyczep i zabudów.

 

Najmłodszy ShowCar to najnowocześniejszy zestaw, który opuszcza fabrykę Etis Projekt. Standardowo wyposażony jest on w:

 

  • rozsuwanie hydraulicznie na boki pozwalające uzyskać powierzchnię użytkową 60 m2 przy całkowicie płaskiej podłodze po rozłożeniu;
  • automatycznie otwierane drzwi boczne, które po rozłożeniu tworzą schody;
  • bezprzewodowe sterowanie każdą funkcją układu hydrauliki siłowej;
  • najnowszej generacji system klimatyzacji;
  • efektywny system ogrzewania;
  • niezależne zasilanie prądowe (nowoczesny generator prądu zainstalowany pod podwoziem naczepy);
  • system prądowy pozwalający na zasilanie zarówno z generatora prądu, jak i ze źródeł zewnętrznych;
  • układ wod-kan., ciepłą i zimną wodę z systemem filtracji.

 

Po raz pierwszy na pokładzie ShowCar zainstalowany został najnowszej generacji 86-calowy ekran (200 cm x 100 cm) z funkcją dotykową, który może służyć również jako tablica multimedialna z rozszerzeniem o funkcje interaktywne. Użytkownicy mają do dyspozycji 20 punktów dotykowych i zintegrowane oprogramowanie Note, umożliwiające wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB. Panel umożliwia również odtwarzanie (bez konieczności podłączenia do komputera) prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów i plików tekstowych. Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory, a powłoka antyrefleksyjna dodatkowo zapobiega odbijaniu się światła od ekranu.

 

Wnętrze zostało wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Prezentowane grafiki wewnętrzne wielkoformatowe to najnowszy system bezszwowy do grafik Backlight z podświetlaniem LED. Oświetlenie wnętrza zostało wykonane w 100% w oparciu o sufitowe panele LED, a za nagłośnienie odpowiada system dwudrożnych głośników sufitowych rozłożonych równomiernie po całym wnętrzu. W naczepie znajduje się również Coffee Corner – miejsce przeznaczone na spotkania biznesowe.

 

Zabudowa dołu naczepy wykonana została z aerodynamicznymi elementami frontowymi, podnoszącymi walory wizualne i zmniejszającymi opory powietrza naczepy. Całość dolnej zabudowy jest wyposażona w elementy dekoracyjne ze stali nierdzewnej w wykończeniu wysoki połysk w celu zintegrowania wizualnego naczepy z amerykańskim ciągnikiem siodłowym. Oświetlenie zewnętrzne drogowe wraz z efektownym światłem obrysowym po długich bokach naczepy zostało wykonane w 100 % w technologii LED.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).