Nowa lokalizacja Auto Land w Ornecie | MOTOFAKTOR

Nowa lokalizacja Auto Land w Ornecie

person Adrian Januszkiewicz 29/07/2020

Filia Auto Land w Ornecie znajduje się pod nową lokalizacją.

Nowy adres Auto Land Orneta to:

 

ul. Dworcowa 2,
11-130 Orneta

Auto Land Polska S.A. to wiodący w północno-wschodniej Polsce dystrybutor części samochodowych. Sieć dystrybucji to obecnie ponad 90 filii i oddziałów. Od początku działania (rok założenia 1991) firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej.

 

Od 2008 roku Auto Land rozwija własną markę części samochodowych Maxis Parts, która obejmuje 24 linii produktowych i systematycznie się rozszerza. Od 2010 roku działa grupa warsztatów stowarzyszonych z Auto Land, pod nazwą Land Serwis. W tym czasie został również wdrożony projekt Land Grupa – grupa zakupowa zrzeszająca silnych regionalnych dystrybutorów części samochodowych. Pierwszym partnerem Land Grupy została firma Arpol Motor Company z Torunia. Z kolei 1 stycznia 2012 do tego grona dołączyła również firma Stachmot Sp. z.o.o. z Krakowa.

 

W grudniu 2014 roku Auto Land przeniósł swój magazyn centralny do Stawigudy koło Olsztyna, dzięki czemu powierzchnia magazynowa osiągnęła powierzchnię 10 300 m kw. Nowy magazyn wyposażony jest w taśmociągi, windy oraz nowoczesny sorter. Magazyn pracuje na dwóch zmianach obsługując 24 trasy dzienne i nocne, łącznie wysyłając około 22 000 szt. części na dobę.

 

Od 2007 roku firma realizuje plan rozbudowy sieci dystrybucji do poziomu ogólnopolskiego. W ostatnich latach powstały punkty sprzedaży w takich miastach jak Kościan, Sandomierz czy Świnoujście.

 

Auto Land Polska S.A. jest laureatem wielu nagród, m.in. Gazela Biznesu w latach 2009-2014, Lista 2000 Rzeczpospolitej, Diamenty Forbes. W najnowszej publikacji rankingu Diamenty Forbes 2017 dla województwa Warmińsko-Mazurskiego, firma zajęła 3. miejsce pod względem przychodów wśród firm pow. 250 mln obrotu.

 

Auto Land jest członkiem Nexus Automotive International.

 

Źródło: Auto Land

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).