Nowa gama żarówek Hella | MOTOFAKTOR

Nowa gama żarówek Hella

person Redakcja 5/11/2019

Hella, dbając o bezpieczeństwo na drodze i mając 120-to letnie doświadczenie w konstruowaniu reflektorów samochodowych wprowadza na rynek odświeżoną gamę żarówek.

Oferta jest bardziej przejrzysta by łatwo dobrać produkt potrzebny kierowcy. Wszystkie żarówki otrzymały nowe, bardziej atrakcyjne i przyciągające wzrok opakowania. Oprócz dobrze znanej linii Standard i Long Life dostępne są dwie wersje linii Performance: żarówki mocniejsze o +60% i +120% od standardowych. Zapewniają wiązkę światła dłuższą, odpowiednio, o 25 i 50 metrów. Ostatnią, piąta wersją jest White Light, mocno zmodyfikowana żarówka dającą białe światło bardzo zbliżone do xenonów. Oferta palników xenonowych pozostała bez zmian oferując wersję standardową jak i wzmocnioną +30%. Wszystkie informacje i katalog dostępne na stronie https://www.hella-bulbs.com/pl/europe/car.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).