Nowa flota pojazdów hybrydowych w ELIT Polska | MOTOFAKTOR

Nowa flota pojazdów hybrydowych w ELIT Polska

person Redakcja 20/11/2020

ELIT Polska zakupiła flotę nowych samochodów. W odświeżonej flocie znalazły się najnowsze modele hybrydowej Toyoty Yaris.

Z uwagi na kwestie ekologii, oszczędności oraz optymalizacji kosztów, firma ELIT Polska po raz pierwszy w swojej historii zdecydowała o zakupie hybrydowych modeli Toyoty. Specyfikacja zakupionych modeli Yaris obejmuje silnik o pojemności 1.5 VVT-i H 114 KM (hybryda) lub 1.0 VVT-i (72 KM), bezstopniową automatyczną skrzynię biegów oraz wyposażenie w wersji Comfort lub Active (dla egzemplarzy z mniejszą mocą).

Rok 2020 to dla ELIT Polska czas związany z koniecznością podejmowania odważnych, ale zarazem przemyślanych decyzji. Cały czas inwestujemy w rozwój i podejmujemy działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Jednym z takich kroków jest zakup pojazdów hybrydowych, które odświeżają naszą flotę oraz pozwalają na wygenerowanie wielu oszczędności, szczególnie w warunkach eksploatacji miejskiej. Już niedługo na ulicach największych miast w Polsce m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach będą mogli Państwo zobaczyć nasze nowe pojazdy hybrydowe, z hasłem ECO=MY, ponieważ wierzymy, że nawet pozornie drobne działania przyczyniają się do ochrony naszego środowiska. Anna Cebeńko Marketing Manager w ELIT Polska

Toyota od lat koncentruje się na popularyzacji napędów hybrydowych. Strategia ta sprawiła, że firma stała się liderem sprzedaży tego rodzaju pojazdów w Europie – w 2020 roku w Madrycie sprzedano 3-milionową hybrydę japońskiego producenta. W Polsce jednym z wiodących dealerów Toyoty jest firma ANWA Toyota Kraków, która dostarczyła ELIT Polska wszystkie modele hybrydowe.

Kluczowy w naszej współpracy jest produkt, jaki mogliśmy zaoferować firmie ELIT Polska. Nasze hybrydy są technicznym majstersztykiem. Zapewniają płynną, elastyczną i komfortową jazdę i przede wszystkim odpowiadają na wymagania stawiane samochodom zasilającym flotę - są bardzo oszczędne i wysoce niezawodne. Obecna sytuacja rynkowa wymaga od nas szczególnej wrażliwości zawiązanej z optymalizacją kosztów a także serwisem posprzedażowym. Cieszymy się, że 30 lat naszego doświadczenia w branży motoryzacyjnej wzbudziło zaufanie takiej firmy, jak ELIT Polska i zaowocowało współpracą, na kontunuowanie której liczymy w kolejnych latach. Aneta Dziedzina ANWA Toyota Kraków

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).