Nowa filia Hart | MOTOFAKTOR

Nowa filia Hart

person Redakcja 29/05/2020

Od 1 czerwca zaczyna działalność filia Hart Lublin.

W dniu 1 czerwca dystrybutor samochodowych części zamiennych, firma Hart, otwiera kolejną filię – Hart Lublin. Nowa filia to 1 400 m² powierzchni magazynowej. Szczegółowe informacje o ofercie można uzyskać w Dziale Sprzedaży filii oraz u przedstawicieli handlowych.

 

Adres:

 

20-228 LUBLIN
ul. Zawieprzycka 8D
tel. 81 75 60 958
tel. 81 75 60 959
e-mail: lublin@hartphp.com.pl

Filie Hart w Polsce i za granicą

Firma Hart działa od 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części i akcesoriów do samochodów osobowych oraz motocykli. W asortymencie można znaleźć również szeroką gamę wyposażenia warsztatowego.

 

Hart oferuje zarówno towary renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż, jak też mniej znane zamienniki, w tym w szczególności towary pod własnym brandem: Hart, Hart Premium, M.Line, Hageshii.

 

Źródło: Hart

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).