Nokian Tyres wprowadza na rynek opony Outpost AT | MOTOFAKTOR

Nokian Tyres wprowadza na rynek opony Outpost AT

person Adrian Januszkiewicz 12/01/2022

Nokian Tyres wzbogacił swoją ofertę opon całorocznych do pojazdów terenowych o linię Outpost AT.

Nowe opony Outpost AT zapewniać mają kierowcom wszechstronność i wytrzymałość na drogach i w terenie bez względu na warunki pogodowe. Bezkompromisowy bieżnik ma pomagać SUV-om, crossoverom i pick-upom radzić sobie z wyzwaniami w terenie. Wzmacnia go Aramid Shield — odporna na przebicia konstrukcja z włókien aramidowych ukryta za bieżnikiem, która ma zapewniać ekstremalną wytrzymałość na nierówności nawierzchni oraz inne zagrożenia na drodze. Nowe elementy konstrukcji bieżnika pomagają kierowcom w pokonywaniu ograniczeń i czerpaniu wrażeń z jazdy po każdym terenie. Wszechstronna mieszanka gumowa tej opony z oznaczeniem płatka śniegu na tle trzech szczytów umożliwia komfortową jazdę z poczuciem pewności na dowolnej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych, ponieważ opracowała ją firma, która wynalazła opony zimowe.

 

Nokian Tyres słynie z dogłębnej znajomości technologii produkcji opon oraz wszechstronnych testów, które pomagają zadbać o bezpieczeństwo kierowców nawet w ekstremalnych warunkach — mówi Olli Seppälä, dyrektor ds. badawczo-rozwojowych Nokian Tyres – Outpost AT to najnowszy przykład naszych działań w tym kierunku, a także nasz najbardziej zaawansowany technicznie produkt dla kierowców SUV-ów i lekkich samochodów ciężarowych. Wieloletnia praca nad projektowaniem i testowaniem zaowocowała nowymi cechami, dzięki którym jest to wytrzymała i uniwersalna opona do jazdy po drogach i w terenie.

 

Outpost AT ma pomagać kierowcom docierać dalej w trudnym terenie. Opony te są dostępne w 45 rozmiarach w zakresie od 15 do 22 cali, w wersjach do lekkich ciężarówek i do SUV–ów.

 

Źródło: Nokian Tyres

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).