Nokian Tyres rzuca wyzwanie FAST RACE, BIG CHANGE | MOTOFAKTOR

Nokian Tyres rzuca wyzwanie FAST RACE, BIG CHANGE

person Adrian Januszkiewicz 9/02/2022

FAST RACE, BIG CHANGE to nowy otwarty konkurs Nokian Tyres, w którym startupy, firmy, studenci oraz naukowcy mogą tworzyć innowacje na rzecz opon.

W wyścigu ze zmianami klimatu Nokian Tyres przyspiesza, aby stworzyć najbardziej ekologiczne opony. Otwarty konkurs FAST RACE, BIG CHANGE ma na celu znalezienie nowych rozwiązań, które sprawią, że ogumienie będzie bardziej przyjazne środowisku. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 euro oraz możliwość nawiązania współpracy biznesowej lub rozwojowej z Nokian Tyres.

 

Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłoniona grupa finalistów. Finał konkursu odbędzie się 7 kwietnia w położonym w fińskiej Laponii, około 300 km za kołem podbiegunowym, centrum testowym opon Nokian Tyres – „Białe Piekło”. Finaliści, jadąc po torze testowym w pojeździe elektrycznym prowadzonym przez kierowcę testowego Nokian Tyres, będą musieli przekonać jury do swojej innowacyjnej opony podczas prezentacji trwającej jedno okrążenie toru testowego.

Wyzwanie FAST RACE, BIG CHANGE już ruszyło, a szczegóły konkursu można poznać TUTAJ.

 

Źródło: Nokian Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).