Nissens Showroom - wirtualny salon duńskiej marki | MOTOFAKTOR

Nissens Showroom - wirtualny salon duńskiej marki

person Adrian Januszkiewicz 19/11/2020

Od poniedziałku 23.11.2020 r., klienci Nissens będą mogli przeglądać nowości duńskiej marki w wirtualnym salonie Nissens Showroom.

Nissens Showroom został opracowany jako platforma internetowa do udostępniania wszelkich ważnych informacji związanych z nowo wprowadzonymi lub niedawno rozszerzonymi kategoriami i grupami produktów w ofercie Nissens Automotive. Niedawno zaktualizowana strategia firmy określa kilka ambitnych planów rozwoju produktów, a Wirtualny Salon został zaprojektowany jako łatwo dostępny kanał informacyjny dla partnerów biznesowych Nissens. Dystrybutorzy części zamiennych mogą być na bieżąco informowani o nowościach i ulepszeniach wprowadzanych przez Nissens.

Naszym zamiarem jest zwiększenie możliwości biznesowych naszego partnera w oparciu o stale aktualizowane portfolio produktów, szczególnie teraz, dzięki ważnym nowościom w różnych kategoriach. Wprowadzając na rynek nowy produkt, umacniamy naszą pozycję wiodącego specjalisty na rynku posprzedażowym w zakresie samochodowych układów klimatyzacji, chłodzenia silnika, wydajności silnika i emisji spalin. Poszerzanie naszej oferty o nowe, kluczowe komponenty systemu to jak dodawanie kolejnych punktów do całościowego obrazu danego systemu, dla którego oferujemy kompletne rozwiązanie. Dzięki kompleksowemu podejściu obejmującemu, m.in. dogłębną analizę rynku i trendów oraz skupienie się w dużym stopniu na pokryciu parków samochodowych, mamy świadomość tego, co oferuje największy potencjał komercyjny na rynku. W ten sposób dystrybutorzy produktów Nissens mogą cieszyć się ze stałego wzrostu podczas pracy z naszą gamą produktów. To, co teraz dodaliśmy, to kompleksowy kanał informacyjny, w którym wszystkie ekscytujące, nowe wiadomości biznesowe można zobaczyć pod jednym adresem internetowym. Klavs T. Pedersen Wiceprezes Wykonawczy Nissens Automotive

 

Nissens Showroom ma na celu zapoznanie odwiedzających z pełną gamą nowości produktowych. Podczas wizyty w wirtualnym salonie objaśnione zostają dane handlowe produktu, jego rola, jak i zaplecze techniczne związane z jego funkcjonowaniem. Dodatkowo wyjaśniona zostaje kwestia możliwych problemów z komponentem jakie mogą się pojawić, jak im przeciwdziałać, a także odpowiednie aspekty jakościowe. Wszystko to zostało zaprojektowane tak, aby stworzyć wszechstronne doświadczenie podczas wizyty i zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Naszym celem było dostarczenie wszelkich niezbędnych informacji, faktów i istotnych danych o premierach nowych produktów w taki sposób, aby nasi klienci mogli czuć się komfortowo, nawet jeśli nie są zaznajomieni ze wszystkimi aspektami prezentowanych produktów. W rzeczywistości, poza aspektami komercyjnymi, każdy element w branży motoryzacyjnej ma określoną rolę, znaczenie lub charakteryzuje się dedykowaną technologią lub typowymi problemami. Uważamy, że publikacja w jednym miejscu i prezentacja w atrakcyjny, łatwy w nawigacji i przystępny sposób przyniesie korzyści odbiorcom. Warto dodać, że za powstaniem wirtualnego salonu przemawiała ograniczona liczba wydarzeń targowych w tym roku. Wszyscy odczuliśmy brak istotnych platform, rozwiązań dla organizacji spotkań i dlatego dla pełnego efektu, do naszego wirtualnego salonu dołączyliśmy sekcję wywiadów. Odwiedzający mogą również umówić się na wirtualne spotkania z ekspertami, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o nowościach produktowych Nissens. Wierzymy, że dzięki naszym ekspertom i ich własnym doświadczeniom, które odnoszą się odpowiednio do danego aspektu prezentowanych nowości, Nissens Showroom i jego interfejs zyska osobisty charakter. Jan Zieleśkiewicz Menedżer Działu Marketingu w Nissens Automotive

 

Pierwszą oficjalną odsłonę Wirtualnego Salonu Nissens, obejmującą premiery nowości produktowych datowanych na jesień 2020 r., zaplanowano na 23 listopada 2020. Umożliwi ona odwiedzającym zapoznanie się z dwoma zupełnie nowymi produktami wprowadzonymi na rynek w ramach systemu klimatyzacji i wspomagania wydajności silnika, a także ważnymi aktualizacjami w ramach kilku istniejących grup produktów, takimi jak Turbosprężarki Nissens, pompy wodne i zawory EGR.

 

Źródło: Nissens

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).