Niemiecki Eberspächer inwestuje w Polsce | MOTOFAKTOR

Niemiecki Eberspächer inwestuje w Polsce

Eberspächer Sütrak Poland, polski oddział Grupy Eberspächer, producenta i dostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego, otworzy zakład produkcyjny w opolskim 7R Park Przylesie.

Deweloper 7R rozpoczął budowę drugiego obiektu typu 7R Green Saver, a najemcą magazynu należącego do 7R Park Przylesie jest polska spółka Grupy Eberspächer – globalnego dostawcy z branży motoryzacyjnej.

Eberspächer Sütrak Poland, polski oddział Grupy Eberspächer, będzie tu produkować systemy klimatyzacji do autobusów i autokarów z napędem elektrycznym, hybrydowym i konwencjonalnym, zatrudniając w nowym zakładzie około stu pracowników.

Wybraliśmy 7R Park Przylesie ze względu na doskonałą lokalizację oraz profesjonalne i mocno spersonalizowane podejście do projektu produkcyjnego BTS, takie jak wewnętrzne podziały hali produkcyjnej pod nasze procesy. Dużą rolę odegrał także aspekt środowiskowy i niskoemisyjność Green Savera. Przykładamy dużą wagę do zagadnień ESG, a produkowane przez nas komponenty i systemy zapewniają większy komfort, większe bezpieczeństwo i czystsze środowisko na drodze i poza nią” – powiedział Oliver Wels, Executive Vice President, Eberspächer Bus and Coach.

7R Park Przylesie jest położony tuż przy autostradzie A4 – 1,5 km od węzła Brzeg, w odległości 50 km na południe od Wrocławia.

Źródło: 7R

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).