Niebawem kolejny webinar Ravenol | MOTOFAKTOR

Niebawem kolejny webinar Ravenol

person Adrian Januszkiewicz 3/09/2020

W przyszłym tygodniu Ravenol zorganizuje kolejny webinar dotyczący dynamicznej wymiany oleju.

Ravenol w ramach kontynuacji szkolenia “Dynamiczna wymiana oleju w praktyce” przygotował kolejny webinar, w którym eksperci Ravenol – Paweł Gancarczyk oraz Maciej Gronek, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, odpowiedzieli na pytania otrzymane od uczestników szkoleń.

 

Już 11 września rusza webinar “Q&A – wiedza praktyków na wyciągnięcie ręki”, pigułka wiedzy przydatna każdemu mechanikowi. Opisane będą najczęstsze usterki i awarie skrzyń, trudne diagnozy, omawiamy dziesiątki pytań, udzielamy konkretnych, rzeczowych odpowiedzi przygotowanych przez profesjonalistów z dziedziny skrzyń automatycznych.

 

Od uczestnictwa w szkoleniu dzielą tylko 2 kroki:

 

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://mailing.ravenol.pl/landing/QADWO
  2. Kliknij w link otrzymany na wskazany adres mailowy.

 

Link pozostanie aktywny nawet po odbyciu szkolenia, dzięki czemu bez obaw będzie można do niego powrócić w dowolnym czasie.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).