Nie żyje Jarosław Rudziński, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający NTN-SNR Polska | MOTOFAKTOR

Nie żyje Jarosław Rudziński, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający NTN-SNR Polska

person Adrian Januszkiewicz 24/10/2022

Jarosław Rudziński zginął w wypadku szybowca. Był Członkiem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym NTN-SNR Polska.

Firma NTN-SNR Polska oficjalnie poinformowała, że nie żyje Jarosław Rudziński, Członek jej Zarządu i Dyrektor Zarządzający. Treść oświadczenia zamieszczamy poniżej:

 

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi, Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego NTN-SNR Polska, Jarosława Rudzińskiego.

 

Odszedł przedwcześnie, zginął w wypadku szybowca.

 

Pracował w NTN-SNR ponad 15 lat, a wcześniej w firmie Timken, dlatego też śmiało można powiedzieć, że swoje życie zawodowe związał bardzo ścisło z branżą łożysk przemysłowych, a z jego doświadczenia w tym zakresie korzystało wiele osób na rynku. W życiu prywatnym natomiast jako mąż, ojciec, pasjonat jeździectwa i lotnictwa, zarażał wszystkich wokół swoim optymizmem i zainteresowaniami.

 

Jako pracownik, choć szczególnie jako człowiek, Jarek posiadał wszystkie cechy, które niestety w dzisiejszych czasach rzadko występują razem, takie jak pracowitość, lojalność, uczciwość, pogoda ducha, a przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym.

 

Cały nasz Zespół pozostaje w żalu z Rodziną Jarka.

 

Informacje dotyczące ceremonii pogrzebowej, przekażemy natychmiast po ustaleniu konkretnej daty.

 

Jarosław Rudziński NTN-SNR Polska
śp. Jarosław Rudziński

 

Redakcja Motofaktor.pl składa wyrazy współczucia dla rodziny i współpracowników Pana Jarosława Rudzińskiego.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).