NGK SPARK PLUG Eastern Europe z nowym dyrektorem generalnym | MOTOFAKTOR

NGK SPARK PLUG Eastern Europe z nowym dyrektorem generalnym

person Joanna Piszcz 29/11/2022

W dniu 2 listopada 2022 r. stanowisko nowego Dyrektora Generalnego NGK SPARK PLUG Eastern Europe objął Tomasz Supady.

Funkcja ta obejmuje cały Region Eastern Europe firmy NGK SPARK PLUG EUROPE – w sumie 14 krajów, w tym Polskę, kraje bałtyckie oraz kraje w kierunku południa Europy, aż po Bośnię i Hercegowinę, Rumunię oraz Serbię.

 

Jest to pierwsza zmiana na tym stanowisku od początku istnienia Przedstawicielstwa firmy NGK SPARK PLUG w Polsce, czyli od 2003 r., wywołana przejściem na emeryturę dotychczasowego Dyrektora Generalnego, Wojciecha Łyżwy.

 

Tomasz Supady wnosi do firmy bogate, ponad 16-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej na niezależnym rynku wtórnym i doskonałą znajomość regionu Europy Wschodniej. Jest znanym i cenionym partnerem biznesowym na tych rynkach oraz utalentowanym w zarządzaniu zespołem managerem. Posiada ugruntowaną wiedzę w dziedzinie Sprzedaży i Marketingu oraz Rozwoju Biznesu, zdobytą w międzynarodowych korporacjach, jak Philips Lighting czy BorgWarner.

 

W strukturach firmy Tomasz Supady będzie raportował do Dyrektora Europy Centralnej, pana Marka Kuntzsch’a, który podsumowuje jego wybór w następujący sposób:

 

Jestem przekonany, że w swojej nowej roli Tomasz zapewni właściwy impuls do rozwoju firmy w tym regionie i doskonale wykorzysta istniejący potencjał, jak również swoją szeroką znajomość rynków poza Polską.

 

Tomasz Supady tak komentuje rozpoczęcie pracy w NGK:

 

To dla mnie zaszczyt i przywilej dołączyć do rodziny NGK SPARK PLUG. Kiedy poproszono mnie o podanie krótkiego cytatu, od razu pomyślałem o słynnym cytacie Wayne’a Gretzky’ego – jednego z największych zawodników NHL wszech czasów: Dobry hokeista gra tam, gdzie jest krążek. Wielki hokeista gra tam, gdzie krążek będzie.

 

Zespół NGK serdecznie wita nowego Dyrektora Generalnego i życzy wielu sukcesów oraz satysfakcji z realizacji wyzwań na objętym właśnie stanowisku.

 

Źródło: NGK SPARK PLUG

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).