Nexus wyznaczył cele na rok 2022 | MOTOFAKTOR

Nexus wyznaczył cele na rok 2022

person Adrian Januszkiewicz 14/01/2022

Nexus zorganizował hybrydowe spotkanie z N! dostawcami,  którym przedstawił cele postępowe na 2022 r.

W wydarzeniu, które odbyło się we Frankfurcie, wzięło udział około 55 przedstawicieli dostawców, z czego ponad 100 uczestniczyło za pośrednictwem platformy cyfrowej.

 

Dyrektor generalny Gael Escribe powiedział, że zespół Nexusa przez ostatnie dwa lata intensywnie pracował nad przygotowaniem N! społeczności na przyszłość.

Jesteśmy Wam winni więcej niż zwykły biznes, to obietnica, którą Nexus daje całej swojej społeczności, a w 2022 r. wszystkie te działania rozkwitną. Gael Escribe Dyrektor generalny Nexus

 

Podczas spotkania zespół zarządzający Nexusa przedstawił wsparcie dostępne dla N! dostawców, które pomogą im rozwijać ich działalność, a także możliwość przyłączenia się do nowych, innowacyjnych projektów. Wśród wyróżnionych inicjatyw były:

 

  • Rozszerzenie menedżera i N! zespołu deweloperów biznesowych wspierających rozwój dostawców, w tym pomagających w przejściu na nowe modele biznesowe
  • Stworzenie struktury „full service”, aby pomóc dostawcom prognozować i zarządzać zapasami, sprzedawać i wspierać ich produkty. Założona w Afryce i na Bliskim Wschodzie, aby rozpowszechnić ją na wszystkich N! dostawców
  • To, że Nexus jest pierwszym ITG, który powołał dyrektora ds. obsługi klienta, co pozwala mu jeszcze bardziej zbliżyć się do członków i dostawców, gdziekolwiek się znajdują na świecie
  • Stworzenie roli Dyrektora ds. Komunikacji Korporacyjnej i Zrównoważonego Rozwoju, którego zadaniem będzie wspieranie inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju, w tym pierwszego corocznego „Dnia Klimatu” na rynku wtórnym we wrześniu. Ponadto, aby pomóc dostawcom „zazielenić się” i rozwinąć portfolio ekologicznych produktów.
  • Ciągła koncentracja na nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności i cyfryzacji, przez wspieranie start-upów i nowych przedsięwzięć, które zapewnią innowacyjne usługi dla przyszłego rynku wtórnego
  • Rozwój motoryzacyjnej platformy usług w zakresie innowacji i sukcesu na rynku wtórnym, która wkrótce ma zostać otwarta w Lyonie.

 

Delegaci usłyszeli, że kluczowym elementem przyszłej strategii jest wspieranie N! Społeczności, aby przejść od sprzedaży samych części do modelu części i usług. Aby to osiągnąć, Nexus zidentyfikuje usługi gotowe do wprowadzenia na rynek na wczesnym etapie i zintegruje je ze swoim portfolio usług, tworząc nowe możliwości generowania przychodów dla N! członków i dostawców.

 

Gael Escribe podsumował: Naszą ambicją jest dać naszej społeczności więcej niż zwykły biznes, przygotowując N! członków i dostawców dla rewolucji mobilności i wyzwania zrównoważonego rozwoju, jednocześnie czerpiąc maksymalny wzrost z mocnych stron społeczności i zwiększając jej wpływ na rynek.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).