Nexus wyznacza cele na 7 rok działalności | MOTOFAKTOR

Nexus wyznacza cele na 7 rok działalności

person Adrian Januszkiewicz 1/02/2021

Firma Nexus oświadczyła, że ​​jest gotowa przyspieszyć swój rozwój na globalnym rynku części zamiennych.

Z okazji swojej siódmej rocznicy działalności dyrektor generalny Gael Escribe powiedział, że Nexus okazał się czymś więcej niż zwykłym ITG, radząc sobie z kryzysem covidowym i wzmacniając sojusz na rok 2021 i dalej.

 

Przypominając przełomowe osiągnięcia, w tym utworzenie centrów kluczowych dostaw w Ameryce Północnej, Europie i Japonii, Gael Escribe ujawnił również rekrutację ważnego nowego N! Członka – firmy Motus, jednego z największych dystrybutorów na kontynencie afrykańskim.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Nexus wykazał rynkowe poziomy wydajności, które wykraczają poza doskonałość operacyjną. W czasach wielkiej niepewności przekształciliśmy i ukierunkowaliśmy się, aby rozwijać naszą podstawową działalność, jednocześnie budując "pomost" do przyszłości poprzez nowe koncepcje i rozszerzanie istniejących. Niedawno zakończone otwarcie centrów dostaw w Detroit, Heidelbergu i Osace spełniło w 2020 r. zobowiązanie do poprawy zarządzania relacjami z dostawcami. Gael Escribe

 

Obejmowało to mianowanie Joe Stephana na stanowisko N! Dyrektora ds. Rozwoju biznesu w Ameryce Północnej. Oprócz wzmacniania relacji z dostawcami, Stephan ma pomóc budować więzi między USA i Europą, a także poprowadzić wspólne projekty Nexusa i N! North America.

 

Jego nominacja jest pierwszą inwestycją ITG w Ameryce Północnej. Powołanie Stephana opiera się na tym, że w listopadzie Masahi Ogawa został kierownikiem ds. Współpracy z dostawcami japońskimi.

 

Patrząc w przyszłość, Escribe ujawnił, że filary “mostu” do przyszłości będą obejmować:

 

  • Przyspieszenie wzrostu w coraz bardziej złożonym świecie
  • Przyspieszanie N! flagowych innowacji
  • Przyspieszenie programu zrównoważonego rozwoju na rynku wtórnym
  • Przyspieszenie N! zaangażowania w usługi mobilności
  • Przyspieszenie inicjatyw branżowych
Dziś jesteśmy na rozdrożu, mamy za sobą wielkie osiągnięcia, ale nadchodzą jeszcze bardziej ekscytujące czasy, trzymające blisko N! Społeczności poprzez "łączenie" cyfrowych i fizycznych form komunikacji. Gael Escribe

O firmie Motus

  • Motus to wiodąca grupa motoryzacyjna w RPA. Cieszący się długoletnimi relacjami z głównymi producentami OEM, zatrudnia ponad 17 500 osób w czterech kluczowych segmentach biznesowych: imporcie i dystrybucji, sprzedaży detalicznej i wynajmie, usługach finansowych i częściach zamiennych.
  • Motus ma niezrównaną skalę i zasięg w Republice Południowej Afryki, częściową obecność międzynarodową głównie w Wielkiej Brytanii i Australii, a także ograniczoną obecność w Azji Południowo-Wschodniej oraz Afryce Południowej i Wschodniej.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).