Nexus wybrał nowego Dyrektora Zarządu | MOTOFAKTOR

Nexus wybrał nowego Dyrektora Zarządu

G. Srinivasa Raghavan został wybrany nowym Dyrektorem Zarządu w Nexus Automotive International.

Zgodnie z dotychczasowym zwyczajem, Nexus wybrał lidera pochodzącego z szybko rozwijającego się rynku na Prezesa swojej Rady Dyrektorów. Tym razem tym rynkiem są Indie.

Po raz pierwszy lider z Indii będzie brać globalną odpowiedzialność za motoryzacyjny rynek wtórny.

Wybór ten stanowi mocny sygnał dla całej branży motoryzacyjnej, podkreślając rosnące wpływy Nexusa w Indiach i na szerszych rynkach azjatyckich. Pokazuje jednocześnie, jak postęp jest ważny dla Nexusa, ponieważ Raghavan jest liderem start-upu Ki-Mobility (Grupa TVS).

Podkreśla on także zaangażowanie firmy w poszerzanie zasięgu geograficznego, po przywództwie byłych prezesów z Bliskiego Wschodu (Akram Sharour) i Ameryki Południowej (Gerson Prado). Wraz z G. Srinivasą Raghavanem na czele Zarządu, Nexus ma zamiar kontynuować swoją drogę sukcesu, wzmacniając swoją obecność na całym świecie i przyspieszając tempo innowacyjnych inwestycji na globalnym rynku aftermarketowym.

Gaël Escribe, dyrektor generalny NEXUS Automotive International, Fot. LinkedIn
Gaël Escribe, dyrektor generalny NEXUS Automotive International, Fot. LinkedIn

„Nominacja Raghavana doskonale wpisuje się w nasze podstawowe wartości i nasze zaangażowanie w inwestowanie i wspieranie działalności na szybko rozwijających się rynkach. Jego przywództwo poprowadzi nas do przodu i rozpocznie nową dekadę globalnego wzmocnienia. Nasze nowe motto „Rozjaśnianie naszej przyszłości” oddaje naszą wizję wzrostu i innowacji w nadchodzących dziesięcioleciach” – skomentował Gaël Escribe, dyrektor generalny NEXUS.

„Jestem zaszczycony, że mogę objąć tę rolę w tak kluczowym momencie dla Nexusa. Jesteśmy gotowi umocnić naszą pozycję lidera branży motoryzacyjnej na rynku części zamiennych, stojąc przed poważnymi wyzwaniami. Innowacje w branży charakteryzującej się szybką transformacją to kluczowa odpowiedź na pytanie, jak czerpać korzyści z rosnących możliwości” – dodał Raghavan Srinivasa.

Źródło: Nexus Automotive International

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).