Nexus wprowadza nowe działy | MOTOFAKTOR

Nexus wprowadza nowe działy

person Adrian Januszkiewicz 25/11/2021

Nexus Automotive International utworzył 2 nowe działy, chcąc zwiększyć koncentrację na relacjach z klientami i  zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Bas Donders

Bas Donders, N! Dyrektor ds. Marki i Komunikacji, został mianowany Dyrektorem ds. Doświadczeń Klienta, a były doradca ds. komunikacji, Emmanuel Voguet, został mianowany Dyrektorem ds. Komunikacji Korporacyjnej i Zrównoważonego Rozwoju.

 

W swojej nowej roli Donders ma za zadanie rozwijać wzmocnioną kulturę zorientowaną na klienta w ramach N! Społeczności, czyniąc zadowolenie klienta absolutnym priorytetem na przyszłe lata.

 

Powiedział: Nie mogę się doczekać, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do zmieniających się potrzeb dostawców, członków, warsztatów, uczestników N! Akademii i innych cennych współpracowników w N! Społeczności. W ten sposób możemy jeszcze bardziej dostosować propozycję wartości Nexusa do ich oczekiwań i zmaksymalizować korzyści, które można wykorzystać z korzyścią dla wszystkich.

 

Donders, współzałożyciel Nexus, ma 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, zanim dołączył do Nexusa, pracował dla wiodących dostawców na rynku wtórnym, takich jak Valeo i Delphi.

 

Emmanuel Voguet

Obowiązki Emmanuela Vogueta będą polegać na budowaniu marki i strategii komunikacyjnej, które w ciągu ostatnich siedmiu lat wzmocniły profil i wartości Nexusa, wraz z dalszymi krokami w zakresie wsparcia mediów cyfrowych i społecznościowych.

 

Będzie także kierował globalną komunikacją związaną ze wszystkimi inicjatywami na rzecz zrównoważonego rozwoju, które Nexus zobowiązał się rozwijać w swojej własnej organizacji i w całej N! Społeczności.

 

Zarówno Donders, jak i Voguet będą podlegać bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Nexus, Gaelowi Escribe.

 

Escribe powiedział:Stworzenie tych nowych ról wysokiego szczebla jest kamieniem milowym na początku nowej ery dla Nexusa i jego społeczności, w której satysfakcja klienta i przekazywanie komunikatów dotyczących zrównoważonego rozwoju są dla nas wyraźnym i absolutnym priorytetem. Cieszę się, że mamy na pokładzie dwoje tak doświadczonych i dynamicznych osób, które prowadzą nas w tym nowym kierunku.

 

Bas ma nie tylko ogromną wiedzę, globalne doświadczenie i silne zaangażowanie, ale także wnosi naturalne przywództwo z pozytywnym podejściem, które przekształca problemy w możliwości. Podczas gdy Emmanuel korzysta z wszechstronnej wiedzy i umiejętności we wszystkich dziedzinach cyfrowej i innych form komunikacji, która obejmuje doświadczenie w bieżących trendach, takich jak kwestie środowiskowe i nowa mobilność.

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).