Nexus umacnia swoją pozycję w Azji Południowo-Wschodniej | MOTOFAKTOR

Nexus umacnia swoją pozycję w Azji Południowo-Wschodniej

person Adrian Januszkiewicz 25/05/2022

Nexus Automotive International z przywitał Napoleona Cristobala jako Business Development Managera w regionie ASEAN.

Napoleon Cristobal
Napoleon Cristobal

Cristobal dołączył do Nexusa 1 maja 2022 r. i będzie odpowiedzialny za kierowanie inicjatywami rozwoju biznesu sojuszu w Azji Południowo-Wschodniej obejmującymi: Brunei, Birmę (Myanmar), Kambodżę, Timor Wschodni, Indonezję, Laos, Malezję, Filipiny, Singapur, Tajlandię i Wietnam . Ta nominacja ma umożliwić Nexusowi dalsze wzmacnianie swojego zasięgu geograficznego i dalszy rozwój obecnego zespołu Business Developer składającego się z 15 osób.

 

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w sprzedaży samochodów i działaniach posprzedażowych na rynku OEM, Cristobal zbudował silną sieć w branży motoryzacyjnej (Toyota, GM i Opel) i deklaruje pełne zaangażowanie w zapewnianie ciągłego i zaawansowanego wsparcia dla sieci Nexus.

 

Przed dołączeniem do Nexusa, Cristobal był kierownikiem regionalnym w ASEAN w Toyota Motor Asia Pacific. Pełnił również różne inne role w przemyśle motoryzacyjnym po rozpoczęciu pracy w środowisku usługowym. Cristobal, który jest Singapurczykiem, ukończył studia MBA na Southern Illinois University; oraz Bachelor of Science in Mechanical Engineering z Bulacan State University (Filipiny).

 

Powołanie Napoleona jest kontynuacją naszego zaangażowania we wspieranie budowania biznesu społeczności. W swojej roli Napoleon będzie kontynuował dobrą pracę, która już się rozpoczęła i jeszcze bardziej wzmocni istniejące relacje z naszą społecznością azjatycką. Jego energia, doświadczenie i profesjonalizm przesuną nasz główny program do kolejnego etapu w tym regionie – powiedział Gaël Escribe, dyrektor generalny Nexusa.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).