Nexus się decentralizuje | MOTOFAKTOR

Nexus się decentralizuje

person Adrian Januszkiewicz 9/09/2019

Nexus Automotive International zamierza otworzyć strategicznie zlokalizowane centra zarządzania dostawcami na niektórych najważniejszych rynkach świata.

Pierwsze dwa oddziały obejmą Niemcy i Stany Zjednoczone i będą działać od 1 listopada. Trzeci powstanie w Tokio w Japonii w 2020 roku.

 

Decentralizacja relacji z dostawcami odzwierciedla udane podejście przyjęte dla członków, w ramach którego N! Członkowie są częścią globalnego sojuszu, ale działają lokalnie przy wsparciu N! Deweloperów Biznesowych.

 

Lokalna struktura, N! Automotive Germany wraz z biurem zarządzania dostawcami powstaje w Heidelbergu. Za nią będzie odpowiedzialny Robert Kirr, który ma 16-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej części zamiennych, w tym u wiodącego niemieckiego dystrybutora Trost.

 

Philippe Guyot, N! Dyrektor Wykonawczy, odpowiedzialny za relacje z dostawcami, powiedział, że podejście “Myśl globalnie, działaj lokalnie” było głównym powodem, dla którego Nexus ma obecnie 148 członków w 134 krajach.

Zduplikowanie tego sukcesu dla dostawców ma absolutny sens, przechodząc od podejścia centralnego do zdecentralizowanego, poprzez które tworzymy trzy centra zarządzania lokalnymi dostawcami pod parasolem Nexusa w Genewie. Philippe Guyot N! Dyrektor Wykonawczy, odpowiedzialny za relacje z dostawcami

 

Centrum obsługujące Stany Zjednoczone będzie mieć siedzibę w Chicago. Będzie zarządzane przez Fernando Passosa, obecnie Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w regionie Ameryki Łacińskiej. Fernando ma wybitne doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w tym 13 lat pracy w Valeo, ostatnio jako General Manager w Ameryce Południowej.

To ważny krok naprzód, który zbliża nas jeszcze bardziej do naszej bazy dostawców. Będziemy jeszcze lepiej przygotowani, aby pomóc im i naszym członkom w rozwoju ich firm. Jest to duży dowód naszej maksymy "Gdziekolwiek prowadzisz swój rynek części zamiennych na świecie, Nexus jest tam, aby cię wspierać". Gael Escribe CEO Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).