Nexus rozszerza działalność w Chinach | MOTOFAKTOR

Nexus rozszerza działalność w Chinach

person Adrian Januszkiewicz 2/07/2020

Nexus Automotive International stworzył nową strukturę w Chinach, rozszerzając swoją działalność w tym kraju na większą bazę dystrybutorów.

Nowa organizacja, Nexmento, ma skonsolidować potrzeby zakupowe firm głównie w „miastach Tier-2 i Tier-3”, rozwijając i upraszczając relacje z N! Dostawcami zapewniając im pojedynczy punkt kontaktowy.

 

Posunięcie to stanowi rozszerzenie koncepcji IAMAGA, wprowadzonej przez Nexusa w Afryce w zeszłym roku, aby pomóc w „szybkim rozwoju” rozwoju biznesu na rynkach wschodzących.

 

Nexmento będzie zarządzane przez Jamesa Zhanga, N! Dewelopera biznesowego na region Azji Pacyficznej.

Głównym celem jest pójście dalej w dół łańcucha dystrybucji. Grupując konkretnych dystrybutorów, którzy są obecnie poza zasięgiem, ale którzy są bardzo zainteresowani opracowaniem jakościowych programów na rynku wtórnym, możemy ułatwić wzajemnie produktywne relacje z zatwierdzonymi dostawcami Nexusa. James Zhang

 

Ponadto Zhang ma na celu ułatwianie relacji między warsztatami a dystrybutorami, wspieranie ich kampaniami marketingowymi, a także opracowywanie dedykowanych projektów, takich jak N! Academy training i narzędzie N! Academy Wechat.

W ramach tej nowej struktury będziemy mogli zapewnić lepsze lokalne wsparcie N! Dostawcom i N! Członkom i dalej rozwijać lokalne działania aż do poziomu warsztatów. James Zhang

 

Podobnie jak w Afryce, Nexus uznał, że aby zaspokoić potrzeby wielu regionów geograficznych Chin, ważne jest, aby mieć „stopy na ziemi”, jako część globalnego zespołu rozwoju biznesu.

 

Dwie podobne inicjatywy IAMAGA zostały ustanowione w Afryce w październiku 2019 r., strategicznie zlokalizowane po zachodniej i wschodniej stronie kontynentu, a kolejne inicjatywy mają być podjęte w innych wschodzących regionach globu.

Dla tych, którzy nie są jeszcze w stanie zaangażować znacznych zasobów w Chinach, ta nowa struktura zaoferuje dostawcom dodatkową wartość reprezentacji handlowej wraz z tradycyjnym rozwojem biznesu, którym nasza społeczność zyskała na wartości. Przeniesie to nasze wsparcie dla dostawców na wyższy poziom na tym znaczącym rynku. Gael Escribe CEO Nexusa

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).