Nexus przedstawił cele na rynku pólnocnoamerykańskim | MOTOFAKTOR

Nexus przedstawił cele na rynku pólnocnoamerykańskim

person Adrian Januszkiewicz 27/01/2022

Nexus zebrał się ze swoimi członkami i dostawcami w Ameryce Północnej na spotkaniu "na żywo" w Gaylord Texan Resort i ustalił cele na 2022 r.

Przyciągając ponad 60 delegatów z członków Nexus North America i globalnych dostawców, spotkanie podczas Heavy Duty Aftermarket Week w Grapevine w Teksasie było okazją do przedstawienia nowych członków dołączających do struktury regionalnej oraz zaprezentowania inicjatyw i strategii rozwoju rynku.

 

Joe Stephan, dyrektor ds. rozwoju biznesu w NEXUS North America, powiedział: Rok temu zostałem powołany do reprezentowania Nexus North America i ta nowa przygoda przynosi mi wiele satysfakcji i wyzwań. Niedawno ogłosiliśmy przystąpienie grupy APSG jako udziałowca Nexusa, co przyniesie wiele możliwości naszej grupie i dostawczym partnerom. Wszyscy razem intensywnie pracujemy, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, aby przyspieszyć rozwój naszych członków i dostawców oraz zapewnić dostawcom możliwość rozwoju wraz z członkami Nexusa w innych częściach świata. To niesamowite być częścią tak postępowej grupy i jestem zainteresowany dalszym rozwojem rynku w każdym aspekcie działalności.

 

Mając sześciu członków w regionie, Nexus opracowuje kluczowe strategie w Ameryce Północnej, aby wspierać trend wzrostu swoich dostawców poprzez:

 

  • Rozwój nowych firm w Ameryce Północnej i na rynkach światowych;
  • Regionalne centra dystrybucyjne Nexusa, wspierające procesy logistyczne na lokalnych rynkach, tworzące synergiczną relację między dostawcami i dystrybutorami;
  • Szkolenie za pośrednictwem portalu internetowego i programu Akademii Nexus, ulepszającego narzędzia szkoleniowe dla dostawców dla członków z Ameryki Północnej;
  • Wspieranie niezależnych punktów napraw i techników dzięki wykorzystaniu najlepszych praktyk NEXUSAUTO i NEXUSTRUCK;
  • Tworzenie możliwości synergii za pośrednictwem biura Nexus Sourcing;
  • Oferowanie korzyści i dostępu do innowacyjnych start-upowych partnerów Nexusa, takich jak Marketparts.com, Inteliam i Mobilion.

Nexus Automotive International był reprezentowany przez Roberta Kirra, dyrektora wykonawczego ds. zarządzania dostawcami oraz Janusza Zielińskiego, globalnego dewelopera biznesu.

 

Dyrektor generalny Nexusa, Gael Escribe, powiedział: Cieszę się, że dwóch liderów z naszego międzynarodowego zespołu podróżuje do Ameryki Północnej i spotyka się z naszymi członkami i dostawcami w regionie. Rynek jest niezwykle ważny dla Nexusa, a naszym celem jest zapewnienie najlepszego wsparcia zarówno dla rozwoju członków, jak i dostawców. Powołanie Joe Stephana na dyrektora Nexus North America stanowi pierwszy krok w kierunku ustrukturyzowanej strategii, która obejmie wykorzystanie podstawowych usług i projektów Nexusa oraz wdrożenie innowacyjnych podejść biznesowych w celu wykorzystania rynku części samochodowych w Ameryce Północnej i spełnienia naszej obietnicy by dać „więcej niż zwykły biznes”.

 

Spotkanie zakończyło się ceremonią wręczenia nagród dla Wybitnego Partnerstwa Dostawców 2021, wręczonej firmie BorgWarner – Delphi Technologies za wybitne wsparcie Nexusa i jego członków przez cały rok. Firma jest świetnym partnerem od powstania Nexusa w 2014 roku.

 

Nagroda Akceleratora Wzrostu została przyznana firmie Robert Bosch Corporation. Zespół Bosch North American współpracował z dystrybutorami Nexus, aby znacząco rozwinąć swoją działalność w 2021 r. i przygotować się na dalszy pozytywny wzrost w 2022 r. i później.

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).