NEXUS powraca na spotkania na żywo poczynając w Dubrowniku | MOTOFAKTOR

NEXUS powraca na spotkania na żywo poczynając w Dubrowniku

person Adrian Januszkiewicz 11/10/2021

Po długim okresie wirtualnych wydarzeń i spotkań, NEXUS Automotive International zainicjował serię spotkań na żywo.

Pierwsze wydarzenie NEXUS na żywo odbyło się w Dubrowniku w Chorwacji w dniach 6-7 października, z udziałem N! Członków z regionów nordyckiego Bałtyku, Adriatyku i Europy Południowej oraz wybranych lokalnych N! dostawców.

Nasze struktury regionalne, Nordic Baltic i Adriatic, są w ciągłym rozwoju, a obecność NEXUS w tym obszarze jest coraz bardziej znacząca, wraz z rozwojem kluczowych projektów strategicznych, a także dzięki obecności nowo dodanych członków, takich jak Castellana.co z Czarnogóry. Wszystko to sprawiło, że Dubrownik był dla nas idealnym miejscem na powrót do wydarzeń na żywo. Gael Escribe dyrektor generalny NEXUS Automotive International

 

Spotkanie było wyjątkową okazją dla ponad 50 uczestników między N! Członków i N! Dostawców, aby otrzymywać wnikliwe aktualizacje na temat zmian w ich regionach.

 

Wśród obecnych byli Arunas Martikonis, manager NEXUS Automotive Nordic Baltic, Jakov Akmadzic, manager NEXUS Automotive Adriatic, Alla Muntian, NEXUS Southern Europe Business Developer.

 

Cykl warsztatów na temat podstawowej działalności NEXUS poprowadził również Nicholas Russ, N! Dyrektor ds. Zaopatrzenia Grupy, Florian Precigout, N! Dyrektor Serwisu i Koncepcji oraz Janusz Zieliński, N! Dyrektor Global Heavy Duty.

Podjęliśmy wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby zagwarantować najlepsze zdrowe i bezpieczne środowisko zarówno dla naszych członków, jak i dostawców. Byliśmy podekscytowani, widząc naszą społeczność "na żywo", i cieszymy się, że nasz kalendarz wydarzeń rozkwitnie dzięki nowym terminom i lokalizacjom. Bas Donders dyrektor ds. marki i komunikacji NEXUS

 

Inne zaplanowane wydarzenia “na żywo” NEXUS odbędą się we Włoszech, 14 i 15 października, Szanghaju i Dubaju, zbiegając się z targami Automechanika.

 

Oprócz regionalnych wydarzeń “na żywo”, na 9 i 10 listopada planowane jest drugie globalne spotkanie online NEXUS Virtual Days.

 

Źródło: NEXUS

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).