Nexus i Total Polska razem na polskim rynku | MOTOFAKTOR

Nexus i Total Polska razem na polskim rynku

person Redakcja 21/12/2020

Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o. i Total Polska podpisują umowę o współpracy, która pozwoli obu markom na dalszy rozwój w Polsce.

W ramach umowy serwisy NEXUS otrzymają dostęp do specjalistycznej wiedzy jednego z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Współpraca obu firm zapewni warsztatom samochodowym dostęp do fachowych szkoleń i najnowszych technologii, natomiast klientom sieci NEXUS zapewni najwyższej jakości profesjonalną obsługę techniczną. Wszystko po to, by jeszcze bardziej wzmocnić wizerunek obu marek i zyskać zaufanie klientów, którzy poszukują produktów i usług na najwyższym poziomie.

Regionalna współpraca pomiędzy Total Polska i Nexus Automotive Central Europe będzie wspaniałym przykładem kooperacji i mamy nadzieję, że zostanie powielana na kolejnych rynkach. Dzięki dostępowi do profesjonalnej i jednej z najszybciej rozwijającej się sieci warsztatowej NexusAuto, TOTAL umocni swoją pozycję w rynku i będzie jeszcze bardziej rozpoznawalną marką olejową w Polsce. Jesteśmy niezwykle podekscytowani rozpoczynającą się współpracą. Hubert Słok Członek Zarządu Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o.
Warsztat, który chce się rozwijać w dzisiejszych czasach - musi - korzystać z informacji technicznych pozyskanych od światowych producentów. Konstrukcje współczesnych samochodów zmieniają się błyskawicznie i bez dostępu do wiedzy o najnowszych technologiach, np. dotyczących środków smarnych czy olejów, nie ma możliwości ich poprawnej obsługi. TOTAL gwarantuje przekaz na najwyższym światowym poziomie, co przyniesie wiele korzyści warsztatom zrzeszonym w naszej sieci. Rafał Kędziorek Manager ds. Rozwoju sieci N!Auto/N!Truck z firmy Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o.

 

Oprócz fachowej wiedzy technicznej i szkoleń współpraca obu firm ma zapewnić serwisom samochodowym sieci NexusAuto dodatkowe narzędzia wspierające w codziennej pracy takie jak: spotkania szkoleniowe w terenie z członkami Team TOTAL, zewnętrzne oznakowanie warsztatów i ciekawe promocje.

Współpraca z firmą Nexus Automotive Central Europe to dla Total Polska ważny krok w zakresie wzmocnienia obecności marki TOTAL w środowisku warsztatów samochodowych. Poprzez wspólne działania w obszarze szkoleń, marketingu, eventów bezpośrednich oraz promocji sieciowych, chcemy dostarczać mechanikom profesjonalną wiedzę oraz produkty najwyższej jakości, co przełoży się na satysfakcje klientów końcowych. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wspólne projekty. Nicolas Leblond Managing Director Total Polska

 

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).