Nagrody w konkursie Young Car Mechanic rozdane | MOTOFAKTOR

Nagrody w konkursie Young Car Mechanic rozdane

person Adrian Januszkiewicz 25/10/2018

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza emocji.

12 października przedstawiciele szkół, których uczniowie zwyciężyli w konkursie Young Car Mechanic spotkali się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim, aby oficjalnie odebrać nagrody, które ufundowane zostały przez organizatorów inicjatywy. Była to znakomita okazja do wymiany spostrzeżeń na temat tegorocznej edycji i zebranie kilku podpowiedzi na kolejne lata.

 

Przedstawiciele placówek z Białegostoku i Radomia zgodnie podkreślili jak ważny jest dla nich sprzęt, który przyjechali odebrać.

Maszyny, które wybraliśmy są niezbędnym elementem potrzebnym do kształcenia nowych pokoleń mechaników. Prawdopodobnie gdyby nie zwycięstwo w konkursie, nigdy nie moglibyśmy pozwolić sobie na jego zakup. Skupiliśmy się na sprzęcie do naprawy motocykli i uzupełnieniu już posiadanych narzędzi. Każdy, kto ma chociaż odrobinę styczności z branżą, wie, że bez ciągłego udoskonalania urządzeń, nie da się rozwijać biznesu. Podobnie jest w przypadku nauki zawodu mechanika. Krzysztof Czerech Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
Jestem przekonany, że urządzenia, które wybraliśmy doskonale sprawdzą się do nauki przez naszych uczniów. Młodzi adepci naprawy samochodów coraz bardziej świadomie podchodzą do wyboru swojego zawodu, który będą wykonywać w przyszłości, dlatego tak istotne jest zapewnienie im odpowiednich warunków do nauki i pozyskiwania wiedzy. Inicjatywy takie, jak Young Car Mechanic są dla nich dodatkowym motorem napędowym, których ich motywuje i mobilizuje do ciągłego pozyskiwania wiedzy. Dariusz Stępniewski nauczyciel z Zespołu Szkół Samochodowych z Radomia

O konkursie

Young Car Mechanic to inicjatywa realizowana przez Inter Cars, skierowana do młodzieży. Od kilku lat spółka współpracuje ze szkołami z całej Polski w ramach projektu Młode Kadry. Wyposaża je w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach oraz dostarcza wiedzę, niezbędną do kształcenia przyszłych mechaników. Jest to możliwe dzięki zbliżeniu dwóch światów, przedsiębiorców i edukacji. Partnerami programu są wiodący producenci części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Projekt wspiera olimpiady, a także praktyki i staże dla najlepszych uczniów. Jest to swoista zawodowa trampolina, dzięki której start w życie zawodowe ma być dla nich łatwiejszy.

Jako Inter Cars jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest promowanie i wspieranie zawodu mechanika wśród młodych uczniów. Rosnące potrzeby i wymagania rynku sprawiają, że chcemy wspierać największe talenty i ułatwić im start w zawodowe życie. Konkurs Young Car Mechanic jest tego najlepszym dowodem i przykładem. Liczę na to, że nadchodząca, nowa edycja tej inicjatywy sprawi, iż utwierdzimy wszystkich w tym przekonaniu. Nie chcę zdradzać za dużo, ale już teraz mogę powiedzieć, że całość będzie zorganizowana z imponującym rozmachem. Radosław Sujka Menadżer Działu Szkoleń Inter Cars

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).