Nagroda dla corocznego kalendarza "Masters at Work" Helli

person Adrian Januszkiewicz 21/02/2019

Kalendarz ścienny Hella "Masters at Work" zdobył nagrodę za wyjątkową, niepowtarzalną koncepcję.

Praca w warsztacie wymaga pasji i profesjonalizmu. Atrybuty te są niezbędne do osiągnięcia doskonałości dzień po dniu i zagwarantowania, że ​​samochody wrócą na trasę tak szybko, jak to możliwe. Hella doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wspiera entuzjazm motoryzacyjny na całym świecie poprzez program “Przyjaciel warsztatu”. Firma uosabia to już w swoim corocznym kalendarzu “Masters at Work”.

 

Imponujące fotografie połączone z krótkimi tekstami opartymi mottem “one job, one passion, one world” zapewniają wgląd w wiele niezależnych warsztatów na całym świecie. Ponadto kody QR wydrukowane na tylnej stronie każdego kalendarza zawierają link do krótkich “making-of” filmów nakręconych podczas poszczególnych sesji zdjęciowych – które przenoszą widzów w sam środek akcji. Kalendarz, dzięki unikalnej koncepcji w styczniu tego roku, został nagrodzony Nagrodą Doskonałości Gregora. Jury tej nagrody – jedno z najbardziej prestiżowych konkursów w branży drukarskiej i medialnej – ocenia kalendarze w oparciu o kryteria, w tym tematykę, projekt i produkcję.

Cieszymy się, że udało nam się zdobyć tę nagrodę. Wykorzystujemy tę koncepcję, aby umieścić naszych klientów na pierwszym planie i wizualnie uchwycić ich pasję, która bardzo wyraźnie odróżnia nas od rynkowych partnerów i innych koncepcji. Jörg Harjes Head of Marketing Independent Aftermarket

 

Pomysł na kalendarz powstał w ramach strategii komunikacji “Przyjaciel warsztatu”: jesienią 2017 r. Hella zaprosiła niezależne warsztaty do promowania się za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, przedstawiając siebie i swój zespół, swoją lokalizację i specjalne projekty naprawy pojazdów. Jury Hella wybrało następnie dwanaście wybitnych prac jako zwycięzców. Niezależnie od tego, czy w Australii, Południowej Afryce, Meksyku, Brazylii, Indiach, Rosji, Polsce, Francji, Hiszpanii, Niemczech czy Holandii – pasja do samochodów i dbałość o szczegóły znajduje się w centrum uwagi na całym świecie. Widzowie mogą teraz zobaczyć to samo z miesiąca na miesiąc w kalendarzu “Masters at Work”.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl