Na stacjach Shell taniej o 30 gr na litrze | MOTOFAKTOR

Na stacjach Shell taniej o 30 gr na litrze

person Adrian Januszkiewicz 15/07/2022

Shell rozpoczął promocję, w której obecni i nowi klienci, w programie lojalnościowym Shell ClubSmart, otrzymają 30 gr rabatu za każdy litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel.

 

Z nowej oferty promocyjnej Shell mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart, którzy przy płatności za paliwo zeskanują aplikację lub plastikową kartę Shell ClubSmart. Kierowcy mogą korzystać z promocji wielokrotnie. Rabat 30 groszy na litrze obowiązuje przy każdym tankowaniu – bez względu na ich liczbę czy częstotliwość. Jednorazowo można otrzymać zniżkę za zatankowanie maksymalnie 50 litrów paliwa, czyli 15 złotych. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca zapłaci po cenie regularnej, obowiązującej za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

 

Rabat naliczany co do grosza

Za każdy zatankowany litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel przyznawany jest rabat w wysokości 30 groszy. Jest on naliczany automatycznie, po zeskanowaniu aplikacji lub plastikowej karty lojalnościowej Shell ClubSmart, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa. W praktyce oznacza to, że przykładowo, po zatankowaniu 20 litrów zostanie przyznany rabat w wysokości 6 złotych, a po zatankowaniu 25,5 litra – 7,65 złotego. Oferta promocyjna jest naliczana od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na odwiedzanej przez kierowcę stacji Shell.

 

Akcja „Tankuj korzyści z Shell” jest odpowiedzią na potrzeby kierowców i aktualną sytuację rynkową. To rozszerzenie naszej bogatej oferty promocyjnej dla stałych Klientów. Na stacjach Shell otrzymają rabat 30 groszy na litrze przy zakupie paliw z rodziny Shell FuelSave, bez ograniczeń liczby czy częstotliwości tankowań. Ponadto, we wtorki i czwartki, Klienci mają możliwość zakupu paliw premium Shell V-Power w cenie paliw podstawowych. Oferujemy również dodatkowe rabaty i atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. Naszą ofertę budujemy tak, by kierowca mógł czerpać korzyści nie tylko z tankowania najwyższej jakości paliw, ale także przy zakupie produktów Shell Café czy korzystaniu z myjni – mówi Monika Kielak-Łokietek, członek Zarządu Shell Polska, odpowiedzialna za rozwój sieci stacji paliw w Polsce.

 

Źródło: Shell

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).