N! Członkowie rynku ciężarowego spotkali się w Niemczech

person Adrian Januszkiewicz 12/07/2019

Grupa dyrektorów zarządzających i menedżerów ds. zakupów 10 N! Członków rynku ciężarowego odbyła 3-dniowe spotkanie z N! Dostawcami podczas Factory Touru w zakładach Schaefflera i MANN+HUMMELA.

Delegacja 10 N! Członków rynku ciężarowego pochodziła z Algierii, Grecji, Łotwy, Mołdawii, Węgier, Holandii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

Pierwszym przystankiem była wizyta w zakładzie Schaeffler Automotive Aftermarket w pobliżu Frankfurtu, która obejmowała warsztaty zarządzania flotą, a następnie wizytę w siedzibie marki Luk w Bühl, gdzie uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą premium i doświadczeniem dostawców produktów napędowych do ciężkich pojazdów użytkowych. Ostatni postój odbył się w Ludwigsburgu, a gospodarzem był MANN + HUMMEL.

 

Wizyta była częścią inicjatywy Nexusa mającej na celu zacieśnienie współpracy między członkami N! Społeczności segmentu ciężarowego dla lepszego reagowania na trendy rynkowe, w tym cyfryzację i wzrost dużych flot.

 

 

Bardzo doceniamy osobisty dialog z naszymi klientami i Nexusem. Jest to dla nas bardzo cenne, aby wspólnie opracowywać pomysły i rozwiązania, które przyniosą korzyści wszystkim uczestnikom biznesu, wraz z naszymi klientami końcowymi. Keith Leadbeater dyrektor Działu Pojazdów Użytkowych w Schaeffler Automotive Aftermarket
Bardzo doceniamy wysiłki, jakie Nexus podejmuje w celu zwiększenia zainteresowania N! Społecznością w odniesieniu do rynku ciężarowego. Podejście do połączenia dwóch wiodących producentów części i nawiązania dialogu z członkami Nexusa z wielu różnych rynków dostarczyło nam bardzo interesujących spostrzeżeń i nowych konkretnych pomysłów na dalszy rozwój biznesu. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za to bardzo korzystne wydarzenie! Brigitte Steinbach dyrektor ds. Sprzedaży IAM Key Accounts i ITG w MANN + HUMMEL
Współpraca z globalnymi producentami ma fundamentalne znaczenie dla pełnego zrozumienia przyszłych kierunków rynku i stworzenia synergii między dystrybutorami i dostawcami. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmom Schaeffler i MANN + HUMMEL za zorganizowanie tej specjalnej wizyty. To była wyjątkowa okazja dla N! Członków na nawiązanie kontaktu z N! Dostawcami, odwiedzić ich fabryki i dzielić się interesującymi spostrzeżeniami na temat działalności rynku ciężarowego. Zdecydowanie pogłębiło to ich wiedzę o dwóch najważniejszych światowych producentach w sektorze ciężarówek. Janusz Zieliński Senior Business Developer działu ciężarowego w Nexusie

 

Źródło: Nexus Automotive International

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).