Mototechnika i Moto-Profil kończą współpracę | MOTOFAKTOR

Mototechnika i Moto-Profil kończą współpracę

Spółka Mototechnika, zajmująca się produkcją elementów układu kierowniczego i zawieszeń, poinformowała oficjalnie o zakończeniu współpracy z siecią Moto-Profil.

Z początkiem lipca br. spółka Mototechnika zakończyła współpracę z siecią Moto-Profil, o czym poinformowała w oświadczeniu, którego treść cytujemy poniżej:

Firma Mototechnika Sp. J. wiodący producent elementów układu kierowniczego i zawieszenia informuje, że w miesiącu czerwcu 2024 roku zakończyła współpracę z firmą Moto-Profil Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ulicy Niedźwiedziniec 10.

Chcielibyśmy jednak zapewnić wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów, że marka Mototechnika jest otwarta na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Każdy, kto ceni sobie jakość i trwałość naszych produktów, może nadal kupować je bezpośrednio od nas lub naszych dystrybutorów.

Nasza firma stale dąży do innowacji i podnoszenia standardów jakościowych. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które zdobyły zaufanie klientów na rynku krajowym i międzynarodowym. Kontynuujemy produkcję z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku motoryzacyjnego.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem sprzedaży, gdzie zespół doświadczonych specjalistów pomoże Państwu w wyborze odpowiednich części do Państwa pojazdów. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny.

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, które otrzymujemy od naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Mototechniką przyniesie Państwu wymierne korzyści i satysfakcję.

Źródło: Mototechnika

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).