Motoryzacyjne produkty OSRAM na Dzień Ojca | MOTOFAKTOR

Motoryzacyjne produkty OSRAM na Dzień Ojca

person Adrian Januszkiewicz 15/06/2020

By ułatwić zakup udanego prezentu, firma OSRAM przedstawia kilka podpowiedzi produktowych, które ucieszą wszystkich miłośników motoryzacji.

1. Bezpieczeństwo w prezencie

Klasyczne źródła światła do reflektorów głównych to zdaniem OSRAM zawsze dobry wybór na prezent. Dziś nie są to już tylko zwykłe żarówki, spełniające podstawową funkcję oświetleniową, lecz gama najróżniejszych produktów z dodatkowymi parametrami. Spośród tych najpopularniejsze są źródła światła generujące więcej światła na drodze i dłuższy zasięg, co przekłada się na bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort podróży, zwłaszcza po zmroku.

 

To zapewniać mają m.in. żarówki Night Breaker Laser. Wytwarzają nawet do 150% jaśniejsze światło i oświetlają drogę nawet do 150 m przed samochodem. Takie parametry w parze z bielszą barwą światła (do 20%) zapewniać mają lepszą widoczność i umożliwiać kierowcom szybszą reakcję na niebezpieczeństwo podczas jazdy.

2. Design w kabinie

LEDowa lampka Onyx Copilot powinna ucieszyć wszystkich potrzebujących dodatkowego oświetlenia w kabinie. Nieoślepiająca, ciepła barwa światła o temperaturze barwowej 3200 K i elastyczne silikonowe ramię lampki pozwalać mają na komfortowe użytkowanie i skierowanie wiązki światła tam, gdzie jest ono potrzebne.

 

Onyx Copilot można stosować zarówno w pojazdach z napięciem 12 V, jak i 24 V, a trwałość lampy oszacowano nawet na 20 000 godzin. Oryginalna konstrukcja i jej zalety użytkowe są doceniane nie tylko przez samych użytkowników, oprawa została także wyróżniona w prestiżowym konkursie w dziedzinie designu – red dot.

3. Dla zapobiegliwych

Chyba każdy kierowca w swojej historii podróżowania doświadczył rozładowanego akumulatora. Jeśli nasz motoryzacyjny fan ma już na swoim koncie kilka takich sytuacji warto obdarować go inteligentną ładowarką, pełniącą rolę prostownika z dodatkowymi funkcjami (np. marki Ring, należącej do OSRAM).

 

Pozwalać ma ona na uzyskanie pełnej gotowości akumulatora do uruchomienia samochodu w każdym momencie. Może także posiadać specjalne tryby pracy, takie jak na przykład “tryb podtrzymania”, który utrzymuje naładowanie na poziomie 100% przez nieograniczony czas.

4. Na zapas…

Pozostając w temacie nieprzewidzianych usterek – zbliża się czas wakacyjnych wojaży. Wprawdzie chyba nikt nie wybiera się w podróż z myślą, że coś mu się przydarzy, ale lepiej przygotować się na wszystko. Zestaw zapasowych żarówek to zakup, który kierowcy zazwyczaj odkładają na później, dlatego wręczenie kompletu z zapasowymi żarówkami halogenowymi, pomocniczymi oraz bezpiecznikami – OSRAM Original Minibox – może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Udanym prezentem będzie także czołowa latarka LEDguardian Saver Light Plus, która poza podstawową funkcją ma także inne – młotek do szyb, nóż do pasów bezpieczeństwa i błyskowe światło ostrzegawcze, które zwiększy bezpieczeństwo i pomoże dostrzec stojące np. na poboczu auto innym kierowcom.

5. Do pracy w garażu

Nie zapominajmy o dużej grupie samochodowych majsterkowiczów lubiących regularnie zaglądać pod maskę. Dla nich idealne okazać się mogą LEDowe lampy, które zapewnią optymalne oświetlenie w nawet najtrudniej dostępnych miejscach. Czołową latarkę Headlamp 300 można obracać w zakresie 75 stopni. Ta cecha w połączeniu z regulacją ostrości gwarantuje, że światło pada tam, gdzie jest potrzebne.

Z kolei lampy Penlight mają lekką i kompaktową konstrukcję umożliwiającą doświetlenie wąskich przestrzeni i trudno dostępnych miejsc. Posiadają także dodatkowe funkcje: Penlight 150 – latarkę, a Penlight 150 UV-A – światło UV pomocne np. przy wykrywaniu przecieków w układzie klimatyzacji.

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).