Motogama w grupie zakupowej N!ACE | MOTOFAKTOR

Motogama w grupie zakupowej N!ACE

person Adrian Januszkiewicz 14/12/2018

1 grudnia br. firma Motogama została oficjalnie nowym członkiem grupy zakupowej N!ACE.

Krakowski dystrybutor części dołączył do grona polskich firm zrzeszonych w grupie Nexus Automotive Central Europe (N!ACE).

 

PH Motogama Sp. Jawna została założona w 1992 roku jako dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych. Firma współpracuje z globalnymi dostawcami oferującymi najlepsze usługi i jakość dla hurtowników i sklepów. Zatrudniając ponad 170 pracowników, magazyn składający się z ponad 250 000 referencji i własnego działu transportu i logistyki, Motogama spełnia wszystkie potrzeby i wymagania swoich klientów.

 

Nexus Automotive Central Europe (N!ACE) jest regionalnym przedstawicielem Nexus Automotive International SA (N!AI), dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy motoryzacyjnej. W skład N!ACE wchodzą obecnie członkowie z Polski, Litwy, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Jednym z najważniejszych zadań N!ACE jest wzrost konkurencyjności i rozwój sieci partnerskiej na rynku Europy Centralnej.

 

Zdjęcie: APA Zalewski Burak sp. z o. o. sp. k.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).