Motofaktor nagrodzony "Platynowym Piórem" | MOTOFAKTOR

Motofaktor nagrodzony "Platynowym Piórem"

person Redakcja 25/05/2019

Podczas VI Kongresu Ekspertów Samochodowych 25 maja w Radomiu Motofaktor.pl został nagrodzony "Platynowym Piórem".

Na VI Kongresie Ekspertów Samochodowych organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej – Krajowa Sekcja Samochodowa. 25 maja 2019 r. w Radomiu, Motofaktor.pl został nagrodzony “Platynowym Piórem” w kategorii “Wydarzenia Motoryzacyjne”. Statuetkę redaktor naczelnej portalu Joannie Piszcz wręczał prezes Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń Sławomir Olszowski.

 

Kapituła nagrody, która została przyznana w czterech kategoriach, doceniła nas za profesjonalizm, bieżące relacjonowanie najważniejszych wydarzeń z branży oraz dostarczanie Czytelnikom kompletu najświeższych informacji na temat rynku aftermarketowego.

Kapituła Kongresu Ekspertów Samochodowych 2019 po raz pierwszy od bieżącego roku najlepszym portalom internetowym i czasopismom branży motoryzacyjnej przyznaje „Platynowe Pióro” – statuetkę za przekazywanie treści bardzo ważnych dla branży. W tym celu przeanalizowała zawartość motoryzacyjnych czasopism i portali internetowych z ostatniego roku. Wśród najbardziej zaawansowanych i aktywnych wyróżniono 4. Okazało się, że wybór jednego zwycięskiego czasopisma czy portalu internetowego nie był możliwy. Zauważono, że każde z najlepiej postrzeganych mediów branżowych wyróżnia nieco inna specyfika treści, którymi zdobywa czytelników. Platynowe pióro w kategorii „Wydarzenia Motoryzacyjne” zostało przyznane pani Joannie Piszcz, Redaktor Naczelnej portalu Motofaktor.pl, której serdecznie gratulujemy. Sławomir Olszowski prezes BETiS

 

Dziękujemy organizatorom konkursu w imieniu wszystkich, którzy tworzyli portal w przeszłości i tworzą go obecnie oraz wszystkim naszym Czytelnikom.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).