Motocyklowy system bezpieczeństwa z nagrodą CLEPA | MOTOFAKTOR

Motocyklowy system bezpieczeństwa z nagrodą CLEPA

System unikania kolizji dla motocykli, opracowany przy wsparciu Mobilion, zwyciężył w kategorii Bezpieczeństwo w konkursie CLEPA 2021 Innovation Awards.

Wielokrotnie nagradzana technologia Ride Vision działa poprzez koordynację kamer zamontowanych z przodu i z tyłu pojazdu, z opatentowanym algorytmem unikania kolizji i wyspecjalizowaną jednostką główną.

 

Został stworzony przez firmę o tej samej nazwie ze wsparciem Mobilionu, który koncentruje się na innowacjach na rynku wtórnym we współpracy z NEXUS Automotive International.

Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia. Mieliśmy zaszczyt gościć Ride Vision na scenie podczas ostatniego N! Business Forum w Amsterdamie, aby zaprezentować wczesny etap rozwoju tego systemu bezpieczeństwa i jesteśmy dumni, widząc, jak projekt rozwijał się w ciągu ostatniego roku. Ponadto dzięki inicjatywom takim jak ta, NEXUS ułatwia zmianę portfolio części naszych członków, poszerzając go o części i usługi mobilności.

dyrektor generalny Nexus - Gael Escribe

Misją Mobilion jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw typu start-up z możliwością tworzenia technologicznie zaawansowanych rozwiązań dla bezpieczniejszej, bardziej zrównoważonej i bardziej zdigitalizowanej mobilności. Dzięki pielęgnowaniu tej wiedzy możemy stworzyć wyjątkowe nowe możliwości biznesowe na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Możemy być tylko dumni z tego wielkiego osiągnięcia dla Ride Vision. Widzieliśmy już imponujące wyniki i dane dotyczące wczesnych testów przeprowadzonych z nowym systemem.

założyciel i partner zarządzający Mobilion - Avi Feldman

 

Konsumenci i firmy zainteresowane zakupem systemu Ride Vision mogą odwiedzić stronę internetową firmy, aby połączyć się z lokalnym sprzedawcą lub odwiedzić Ride Vision podczas sezonów imprez 2021 i 2022 w Izraelu, Włoszech, USA, i nie tylko.

 

Źródło: Nexus

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).