Motocyklowy system bezpieczeństwa z nagrodą CLEPA | MOTOFAKTOR

Motocyklowy system bezpieczeństwa z nagrodą CLEPA

person Adrian Januszkiewicz 3/11/2021

System unikania kolizji dla motocykli, opracowany przy wsparciu Mobilion, zwyciężył w kategorii Bezpieczeństwo w konkursie CLEPA 2021 Innovation Awards.

Wielokrotnie nagradzana technologia Ride Vision działa poprzez koordynację kamer zamontowanych z przodu i z tyłu pojazdu, z opatentowanym algorytmem unikania kolizji i wyspecjalizowaną jednostką główną.

 

Został stworzony przez firmę o tej samej nazwie ze wsparciem Mobilionu, który koncentruje się na innowacjach na rynku wtórnym we współpracy z NEXUS Automotive International.

Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia. Mieliśmy zaszczyt gościć Ride Vision na scenie podczas ostatniego N! Business Forum w Amsterdamie, aby zaprezentować wczesny etap rozwoju tego systemu bezpieczeństwa i jesteśmy dumni, widząc, jak projekt rozwijał się w ciągu ostatniego roku. Ponadto dzięki inicjatywom takim jak ta, NEXUS ułatwia zmianę portfolio części naszych członków, poszerzając go o części i usługi mobilności. Gael Escribe dyrektor generalny Nexus
Misją Mobilion jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw typu start-up z możliwością tworzenia technologicznie zaawansowanych rozwiązań dla bezpieczniejszej, bardziej zrównoważonej i bardziej zdigitalizowanej mobilności. Dzięki pielęgnowaniu tej wiedzy możemy stworzyć wyjątkowe nowe możliwości biznesowe na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Możemy być tylko dumni z tego wielkiego osiągnięcia dla Ride Vision. Widzieliśmy już imponujące wyniki i dane dotyczące wczesnych testów przeprowadzonych z nowym systemem. Avi Feldman założyciel i partner zarządzający Mobilion

 

Konsumenci i firmy zainteresowane zakupem systemu Ride Vision mogą odwiedzić stronę internetową firmy, aby połączyć się z lokalnym sprzedawcą lub odwiedzić Ride Vision podczas sezonów imprez 2021 i 2022 w Izraelu, Włoszech, USA, i nie tylko.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).