Moto Remo: Garret wydzieli się z koncernu Honeywell | MOTOFAKTOR

Moto Remo: Garret wydzieli się z koncernu Honeywell

person Redakcja 15/06/2018

Moto Remo informuje, że jeszcze w tym roku Honeywell Transportation Systems wydzieli się z koncernu Honeywell i stanie się niezależną spółką o nazwie Garrett.

Garrett może poszczycić się wyjątkowym wkładem dla motoryzacji we wprowadzaniu pionierskich technologii z zakresu osiągów silnika. Dzięki rozwojowi technologii, Garrett także dziś jest pionierem w swej dziedzinie angażując się w ruch wspomagania elektrycznego, który wspiera konstruktorów samochodów hybrydowych, umożliwiając zwiększenie wydajności przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb w zakresie większej oszczędności paliwa i redukcji emisji spalin.

 

Jako odrębna firma Garrett zaproponuje także zaawansowaną ofertę oprogramowania dla motoryzacji, aby sprostać rosnącym wyzwaniom związanym z cyberbezpieczeństwem oraz bezpieczeństwem pojazdów i ich produktywnością.

 

Źródło: Moto Remo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).