Moto-Profil z awansem w rankingu “Rzeczpospolitej” | MOTOFAKTOR

Moto-Profil z awansem w rankingu "Rzeczpospolitej"

person Adrian Januszkiewicz 2/01/2020

Moto-Profil zamyka 2019 rok awansem w kolejnym znaczącym rankingu  biznesowym.

Spółka zajęła 308. miejsce na “Liście 2000” przygotowanej przez redakcję “Rzeczpospolitej”. “Lista 2000” to coroczne zestawienie prezentujące największe przedsiębiorstwa w kraju pod względem wygenerowanych przychodów. Spółka Moto-Profil została ponownie wyróżniona w rankingu m.in. z uwagi na wzrost wyników finansowych firmy.

Awanse w rankingach odzwierciedlają kondycję Moto-Profilu. Koncentrujemy się stale na rozwoju biznesu naszego oraz naszych partnerów handlowych, z początkiem grudnia uruchomiliśmy kolejne centrum logistyczne, a marka ProfiAuto Serwis to największa sieć serwisowa w kraju. Podejmujemy nowe wyzwania i stawiamy również na sprawdzone projekty, dzięki czemu systematycznie powiększamy skalę działania. Leszek Żurek prezes zarządu Moto-Profil

 

W 2019 roku spółka Moto-Profil została także m.in. laureatem prestiżowego wyróżnienia Digital Finance Award od Euler Hermes oraz umocniła swoją pozycję w zestawieniach “1000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję “Gazety Finansowej”; “Największe Polskie Firmy Prywatne 2019” według “Forbes”; “500 największych polskich przedsiębiorstw” autorstwa “Rzeczpospolitej” i “200 największych polskich firm” tygodnika “Wprost”.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).