Moto-Profil: nowości febi, Vierol, Van Wezel i Valeo | MOTOFAKTOR

Moto-Profil: nowości febi, Vierol, Van Wezel i Valeo

person Adrian Januszkiewicz 27/07/2018

Oferta sieci Moto-Profil wzbogaciła się o 982 nowe referencje od marek febi, Vierol, Van Wezel oraz Valeo.

W ofercie febi pojawiły się łącznie 153 nowe referencje obejmujące m.in. chłodnice oleju, poduszki amortyzatora, poduszki silnika, poduszki skrzyni biegów, pompy wody i inne. Więcej w pliku excel do pobrania.

 

W gamie Valeo pojawiło się 12 nowych referencji wycieraczek First Multiconnection. Moto-Profil informuje przy tym, że od 1 sierpnia br. zmieniają się numery indeksów tych wycieraczek – pod starym numerem będą dostępne do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów w załączniku.

 

W ofercie Van Wezel pojawiło się aż 500 nowych referencji obejmujących m.in. kratki wentylacyjne zderzaka, kratki wlotu powietrza czy osłony błotników. Więcej w pliku excel.

 

Wśród produktów Vierol pojawiło się łącznie 317 nowych referencji obejmujących m.in.  chłodnice oleju, koła pasowe, osłony tarcz hamulcowych, poduszki stabilizatora i inne. Więcej szczegółów w pliku excel.

 

Źródło: Moto-Profil

Zdjęcie główne: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).