Moto-Profil: mocna pozycja spółki w rankingu “Gazety Finansowej” | MOTOFAKTOR

Moto-Profil: mocna pozycja spółki w rankingu "Gazety Finansowej"

person Adrian Januszkiewicz 12/07/2018

Moto-Profil znalazł się w zestawieniu "1000 największych firm w Polsce", przygotowanym przez redakcję "Gazety Finansowej".

Właściciel marki ProfiAuto został sklasyfikowany w tegorocznym rankingu na 305. miejscu, wyprzedzając tym samym wielu konkurentów z branży. To już kolejne zestawienie potwierdzające bardzo dobrą kondycję firmy.

Ostatnie lata to czas intensywnego rozwoju dla Moto-Profil, zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Nasi partnerzy handlowi to już 1400 hurtowni w Polsce i niemal wszystkich krajach europejskich oraz w Azji. Za ich pośrednictwem docieramy do 15 tysięcy serwisów samochodowych. Ze względu na skalę działania, Moto-Profil proponuje partnerom bardzo korzystne warunki współpracy. Wszystko to przekłada się na wyniki finansowe nie tylko naszej firmy, ale także naszych partnerów biznesowych. Piotr Tochowicz prezes zarządu Moto-Profil

 

Ranking “1000 największych firm w Polsce” opracowywany jest przez redakcję “Gazety Finansowej” od kilkunastu lat. Jego podstawę stanowią dane dotyczące przychodów przedsiębiorstw, a całość uzupełniona jest specjalistycznymi analizami ekspertów branżowych.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).