Montaż zestawu rozrządu INA 530 0375 10 | MOTOFAKTOR

Montaż zestawu rozrządu INA 530 0375 10

person Redakcja 26/10/2018

Zestaw rozrządu INA ma zastosowanie w samochodach marki Citroen, Fiat, Ford, Mini, Peugeot, Suzuki oraz Volvo z silnikiem diesla o pojemności 1.6 L.

Po dokonaniu montażu paska rozrządu zgodnie z zaleceniami producenta podczas instalacji obudowy rozrządu należy zwrócić szczególną na jej stan (w szczególności ewentualne odkształcenia powierzchni) jak również poprawne osadzenie.

 

W przypadku niewłaściwego osadzenia obudowy podczas montażu może dojść do kontaktu obudowy z brzegiem bieżni rolki prowadzącej

Co w konsekwencji doprowadza do zablokowania rolki i uszkodzenia bieżni rolki.

Instrukcja montażu znajduje się w zestawie INA KIT jak również w opakowaniu z pojedynczą rolką napinacza. Można ją również znaleźć na portalu REPXPERT.PL.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Schaeffler

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).