Monroe wprowadza 5-letnią gwarancję na amortyzatory LV | MOTOFAKTOR

Monroe wprowadza 5-letnią gwarancję na amortyzatory LV

person Redakcja 18/11/2021

5-letnia gwarancja Monroe jest wyrazem wdzięczności dla warsztatów i konsumentów za wybór "Best-in-Class Shocks and Struts from Globally Recognized Brand".

Monroe wprowadził 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów i kolumn zawieszenia.

 

5-letnia gwarancja, dotychczas dostępna tylko dla amortyzatorów Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense, została rozszerzona na produkty Monroe Original, Monroe Adventure i Monroe Van-Magnum.

 

Mechanicy na całym świecie doceniają najwyższą jakość wykonania i rozwiązania techniczne, które znajdziemy w każdym amortyzatorze czy kolumnie Monroe – powiedział Frédéric Schilling, Business Line Leader Shocks & Struts EMEA, DRiV, Tenneco – Nasz nowy program gwarancyjny to śmiała deklaracja dla konsumentów, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy, nie ma lepszego wyboru niż zaufana marka, która stoi za każdym oferowanym produktem.

 

Warunki nowej, rozszerzonej gwarancji są takie same jak te oferowane do tej pory na amortyzatory Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense.

 

Jednym z kluczowych wymagań gwarancyjnych jest oczywiście montaż amortyzatorów i kolumn zawieszenia zgodnie z zaleceniami Monroe. Obejmują one zawsze kompleksowe podejście do tematu, montaż obu amortyzatorów i/lub kolumn na tej samej osi, a także wymianę zestawów montażowych i ochronnych.

 

Dodatkowe informacje dotyczące gwarancji znajdują się na stronie www.monroe.com.

 

Przeprowadzenie kompletnej naprawy ma kluczowe znaczenie dla prawidłowej pracy i trwałości amortyzatorów – powiedział Frédéric Schilling – Wydłużając okres gwarancji na wszystkie produkty zamontowane zgodnie z najlepszymi praktykami warsztatowymi, pomagamy zapewnić klientom uzyskanie pełnych korzyści z produktu i pewność, że jego inwestycja się opłaciła.

 

Nowe opakowania zapewniają jednolity i atrakcyjny wygląd całej gamy amortyzatorów. Graficznie wyróżniono 5-letnią gwarancję i informację o tym, że produkty Monroe są wybierane nie tylko przez specjalistów zajmujących się naprawami pojazdów, ale także przez wielu producentów.

 

Źródło: DRiV

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).