Monroe przekonuje kierowców "zebrami" 3D do wymiany amortyzatorów | MOTOFAKTOR

Monroe przekonuje kierowców "zebrami" 3D do wymiany amortyzatorów

person Adrian Januszkiewicz 22/10/2018

Monroe zastosował trójwymiarową grafikę na dwóch ruchliwych przejściach dla pieszych w Maia w Portugalii

Grafika 3D ma na celu zwrócenie uwagi kierowców, aby mogli zwolnić podczas zbliżania się do skrzyżowań.

Projekt jest realizowany we współpracy z władzami miasta Maia. Do projektu wybrano ruchliwe przejścia tuż za Colégio Novo da Maia oraz w Cidade Desportiva. Maia została wybrana, ponieważ mieszka tam Ambassador Bezpieczeństwa Monroe i znana modelka, Diana Pereira.

Z dumą wprowadzamy ten innowacyjny program do Maia na cześć jednego z naszych najnowszych Ambasadorów Bezpieczeństwa Monroe. Wzmocnienie bezpieczeństwa kierowców, pasażerów i pieszych stanowi sedno każdego produktu Monroe. Jesteśmy przekonani, że ta nowa inicjatywa, wraz z doskonałą pracą Ambasadorów Bezpieczeństwa Monroe, będzie edukować właścicieli pojazdów o potrzebie prawidłowo działających amortyzatorów. Mamy nadzieję rozszerzyć tę koncepcję na miasta w całej Europie. Olivier Schyns dyrektor marketingu, Tenneco Europe Aftermarket, producenta amortyzatorów Monroe i innych elementów zawieszenia

 

Jeden lub więcej zużytych amortyzatorów może znacznie skrócić drogę hamowania, natomiast prawidłowo działające amortyzatory pozwalają kierowcom zatrzymać się w odpowiednim momencie. Amortyzatory kontrolują również przenoszenie ciężaru pojazdu z powrotem na przód w warunkach ostrego hamowania. Nadmierne przenoszenie ciężaru na przednie koła może w niektórych sytuacjach spowodować wydłużenie drogi hamowania.

 

Monroe zaleca sprawdzanie amortyzatorów i rozpórek pod kątem zużycia i uszkodzeń co 20 000 km.

 

Źródło: Tenneco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).