MOL Polska przedłuża promocję na paliwo

MOL Polska przedłuża promocję na paliwo

person Joanna Piszcz 4/09/2023

MOL Polska przedłuża promocyjną zniżkę do 45 gr na litrze i ogłasza 500 000 użytkowników w programie lojalnościowym MOL Move w sześć tygodni od startu.

 

W promocyjnej ofercie po pobraniu aplikacji lojalnościowej MOL Move nowi użytkownicy otrzymają liczne prezenty powitalne: kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus do 100 litrów, kupon zniżkowy 25 gr/litr na jedno tankowanie paliw wysokiej jakości EVO i LPG do 100 litrów. Obecni użytkownicy MOL Move otrzymają nowy kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus również do 100 litrów.

Nasi klienci oczekują przede wszystkim wysokiej jakości paliw w przystępnych cenach. Cieszę się, że tak wielu polskich kierowców doceniło atrakcyjność cenową promocji wakacyjnej, dostępnej w naszym nowym programie lojalnościowym MOL Move. Mimo wymagającej sytuacji w branży paliw zdecydowaliśmy się na kontynuację działań istotnie obniżających wysokość rachunku za tankowanie na naszych stacjach MOL i Lotos, w tym oferowanie kuponów ze zniżką do 45 groszy na litrze. Richard Austen Prezes Zarządu MOL Polska

Paliwa wysokiej jakości EVO i paliwa premium EVO Plus

Paliwa EVO i EVO Plus zostały wprowadzone do międzynarodowej sieci stacji Grupy MOL w 2022 roku po ponad dwuletnim procesie ulepszania i rygorystycznych testów. Wszystkie paliwa MOL EVO i EVO Plus zawierają specjalny dodatek o nazwie EVOTECH. To autorska formuła Grupy MOL, dzięki której aktywne cząsteczki EVOTECH wykrywają i usuwają zanieczyszczenia i osady w najważniejszych elementach silnika – cylindrach, zaworach i wtryskiwaczach. Dzięki mniejszej ilości osadu silnik utrzymuje dłuższą żywotność, lepsze osiągi oraz niższą emisję spalin. Paliwa premium EVO Plus 98 zawierają o 30% więcej dodatku EVOTECH, a paliwa ON EVO Plus aż o 320% więcej niż paliwa standardowe.

 

Paliwa zostały przetestowane przez niezależne laboratorium badawcze DTC w Schwechat w Austrii, które dysponuje sześcioma stanowiskami do testowania silników oraz hamownią podwoziową na łącznej powierzchni ponad 2000 m2. Laboratorium należy do organizacji CEC (The Coordinating European Council), ma akredytację IEC (International Electrotechnical Commission) i certyfikat TUV. Paliwa wysokiej jakości EVO i paliwa premium EVO Plus są dostępne na wszystkich stacjach MOL i Lotos w Polsce.

Pół miliona zarejestrowanych użytkowników w programie lojalnościowym MOL Move w 6 tygodni od startu

MOL Move to program lojalnościowy oparty na aplikacji mobilnej. W przeciwieństwie do typowych programów „earn & burn”, MOL Move działa w oparciu o system osiąganych kolejno poziomów korzyści. Gdy klienci zgromadzą określoną liczbę punktów, są natychmiast przenoszeni na wyższy poziom. W Polsce program został wprowadzony 19 lipca br. i już po sześciu tygodniach osiągnął 500 000 zarejestrowanych użytkowników. To najszybszy wzrost we wszystkich krajach działania Grupy MOL.

 

Źródło: MOL Polska

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).