Mój Warsztat – zarządzanie nowej generacji w Inter-Team | MOTOFAKTOR

Mój Warsztat – zarządzanie nowej generacji w Inter-Team

person Redakcja 1/10/2020

Inter-Team wprowadził nową aplikację - Mój Warsztat - stworzoną specjalnie dla osób zarządzających warsztatami samochodowymi.

Mój Warsztat to program dla każdego, zarówno dla małych kilkuosobowych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Jest dostępny na preferencyjnych warunkach dla wszystkich właścicieli warsztatów. Prosty i intuicyjny interfejs zapewnia szybkie i bezproblemowe wdrożenie, a następnie łatwe i efektywne korzystanie z aplikacji, nawet jeśli ktoś jest przyzwyczajony do innego oprogramowania.

Dlaczego warto?

Ogromną zaletą aplikacji Mój Warsztat jest możliwość personalizacji narzędzia i skonfigurowania zgodnie ze swoimi potrzebami. Każdy użytkownik samodzielnie definiuje moduły, z których będzie korzystać, dzięki czemu zyskuje narzędzie skrojone na miarę. Zacznijmy od przejrzystego kalendarza zleceń z bazą danych klientów i historią wykonywanych usług, który pozwala na szybkie i efektywne planowanie pracy. Tutaj mamy także dostęp do opcji przechowalni opon.

 

Dla każdego przedsiębiorcy bardzo ważna jest pewność i wiarygodność danych, z jakich korzysta. Aplikacja Mój Warsztat bazuje na danych technicznych AutoData i TecDoc, które dostarczają pełnych informacji na temat napraw i przeglądów wybranego pojazdu, zgodnych z wytycznymi producenta, a także listę sugerowanych części zamiennych. Dla właściciela warsztatu to dokładność w doborze odpowiednich części zamiennych i oszczędność czasu, a dla klienta pewność obsługi zgodnie ze standardami producenta.

 

Pamiętajmy jednak, że celem aplikacji Mój Warsztat jest wspieranie prowadzenia biznesu, a głównym jego czynnikiem są koszty. Przedsiębiorca korzystający z narzędzia może w pełni kontrolować poziom cen usług i produktów oraz zmieniać je właściwie w każdym momencie. Program sam przelicza koszty zgodnie z przyznanym rabatem, czy oczekiwanym zyskiem. Daje również pełną swobodę w generowaniu dokumentów sprzedaży i plików kontrolnych JPK (kody GTU), tworzeniu dokumentów magazynowych, czy szybkim importowaniu pozycji z faktur zakupowych i WZ z Inter-Team.

 

 

W dzisiejszych czasach bardzo ważny jest stały kontakt z klientem i budowanie z nim trwałej relacji. Dzięki opcji wysyłania wiadomości e-mail i sms właściciel warsztatu może zyskać przewagę konkurencyjną poprzez dostarczanie aktualnych i pełnych informacji np. o zakończeniu naprawy, kosztach, czy przyznanych rabatach. Z pewnością szczera i systematyczna komunikacja przyczyni się do wzrostu lojalności wielu starych klientów i pozyskania nowych.

 

I na koniec krótka informacja techniczna. Aplikacja Mój Warsztat jest zintegrowana z katalogiem on-line Inter-Team, dlatego nie wymaga dodatkowego logowania. Kliknięcie w skrót znajdujący się na pasku po lewej stronie ekranu, automatycznie przenosi użytkownika do aplikacji Mój Warsztat. Dzięki temu wszystkie niezbędne narzędzia i informacje znajdują się pod ręką. Nie ma potrzeby zapamiętywania kolejnych loginów i haseł, a pełna integracja z katalogiem Inter-Team pozwala na szybkie oswojenie się z nowym programem.

 

To nie wszystkie zalety Mojego Warsztatu. Warto przetestować produkt i dokonać indywidualnej oceny, czy aplikacja spełnia nasze oczekiwania. W tym celu najlepiej skontaktować się z opiekunem handlowym lub najbliższym oddziałem Inter-Team. Trzeba pamiętać, że w obliczu zmian i niepewności nowego jutra digitalizacja jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na stabilność biznesu oraz sposobem na zachowanie konkurencyjności.

 

Artykuł sponsorowany przez Inter-Team

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).