Modułowa platforma EV od REE i KYB | MOTOFAKTOR

Modułowa platforma EV od REE i KYB

person Adrian Januszkiewicz 22/05/2020

REE Automotive i KYB Corporation ogłosiły strategiczne partnerstwo w celu opracowania możliwego zawieszenia dla przyszłych platform pojazdów elektrycznych.

Półaktywne i aktywne układy zawieszenia KYB mają wzmocnić platformę EV nowej generacji REE, która ma zapewniać pełną swobodę projektowania i opłacalne, skalowalne rozwiązania w zakresie e-mobilności. Połączone doświadczenie REE, pionierskiej firmy technologicznej i lidera w dziedzinie platform pojazdów elektrycznych, oraz KYB, wiodącego światowego producenta hydrauliki, ma przekształcić przepływ towarów, osób i usług poprzez zrewolucjonizowanie konstrukcji pojazdów elektrycznych.

 

Partnerstwo REE z KYB dodatkowo ma zwiększać globalne możliwości produkcyjne REE. Ma tworzyć również nowy poziom technologii zawieszenia w ramach architektury REEcorner, która integruje wszystkie elementy pojazdu z układem napędowym (kierowanie, hamowanie, zawieszenie, silnik elektryczny) w kole. REEcorner łączy się z REEboard – całkowicie płaską platformą – pozwalającą na pełną swobodę projektowania, lepszą wydajność i bezpieczeństwo oraz modułowe zastosowania dla każdego typu pojazdu.

REEcorner

Dla KYB współpraca z REE jest pierwszym formalnym partnerstwem z firmą technologiczną w zakresie platform do pojazdów elektrycznych.

KYB ma ogromne doświadczenie w opracowywaniu i produkcji zaawansowanych systemów zawieszenia. Cieszymy się, że możemy współpracować z REE Automotive i dzielić się rewolucyjną wizją EV poprzez zaprojektowanie podsystemu zawieszenia, który wspiera potrzeby ekosystemu mobilności jutra. Kazunori Masumoto dyrektor generalny ds. Inżynierii w siedzibie głównej KYB Automotive Component Business Division
REE z przyjemnością wita KYB w naszej wyjątkowej sieci globalnych partnerów strategicznych z branży motoryzacyjnej, oferując światowej klasy wiedzę w zakresie zaawansowanych systemów zawieszenia. Technologia KYB odegra kluczową rolę w szybkim rozwoju naszej architektury EV nowej generacji, która wprowadza na nowo samochód elektryczny z całkowicie płaską, skalowalną i w pełni modułową platformą, gotową do tworzenia przyszłości e-mobilności. Daniel Barel współzałożyciel i dyrektor generalny REE

 

Źródło: REE Automotive

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).