Moduł zarządzania olejem Mahle | MOTOFAKTOR

Moduł zarządzania olejem Mahle

person Adrian Januszkiewicz 28/11/2019

Mahle opracowało moduł zarządzania olejem, który ma być jednym z kroków do pewniejszego wejścia w obszar nowej mobilności.

Wymagania w zakresie zarządzania olejem w pojazdach elektrycznych z chłodzonym olejem układem napędowym różnią się znacznie od wymagań klasycznego silnika spalinowego. Dlatego Mahle wprowadziło nowy moduł zarządzania olejem dla segmentu OEM, zawierający jednostkę, która składa się z filtra, elektrycznej pompy oleju, chłodnicy i termostatu.

 

Ten moduł zarządzania olejem umożliwia producentom pojazdów sprostanie rosnącym wymaganiom związanym z rozwojem wysokowydajnych napędów elektrycznych. Mahle jest w stanie szybko dostarczyć części zamienne potrzebne do konserwacji i naprawy – takie jak elementy filtrów, chłodnice lub pompy – na rynku wtórnym, dzięki swojej wiedzy na temat oryginalnego wyposażenia.

Produkt Mahle używany dziś do oryginalnego wyposażenia może być jutro oferowany jako kompletne rozwiązanie dla rynku wtórnego - z wysoką dostępnością, najwyższą jakością oraz wszystkimi usługami i informacjami potrzebnymi w warsztacie. Obejmują one zarówno diagnostykę, jak i szkolenie. Olaf Henning wiceprezes i dyrektor generalny Mahle Aftermarket

 

Ciągle poszerzając portfolio produktów w obszarze nowej mobilności, Mahle od pewnego czasu przygotowuje się do transformacji mobilności – i toruje drogę przyszłej ofercie Mahle Aftermarket. Jako dostawca rozwiązań Mahle nie tylko ma do dyspozycji odpowiednie części zamienne, ale także wspiera warsztaty narzędziami diagnostycznymi i sprzętem serwisowym, szkoleniami oraz informacjami na temat napraw i konserwacji (RMI).

 

Źródło: Mahle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).