Mocowanie silnika Meyle-HD | MOTOFAKTOR

Mocowanie silnika Meyle-HD

person Adrian Januszkiewicz 26/09/2018

W gamie produktów jakości Meyle-HD pojawiło się nowe hybrydowe mocowanie silnika łączące w sobie właściwości poliuretanu i tworzywa Polyelast.

Dzięki połączeniu tych materiałów klasy high tech hybrydowe mocowanie silnika Meyle-HD zapewnia bezwibracyjne zawieszenie silnika i niezawodne amortyzowanie jego drgań. Dzięki swym udoskonalonym właściwościom mocowanie to zapewnia stały komfort jazdy nawet pod maksymalnym obciążeniem. Hamburski producent części zamiennych do samochodów obejmuje swoim najnowszym mocowaniem silnika około 500 000 pojazdów marki Citroën, Fiat i Peugeot.

 

Hybrydowe mocowanie silnika Meyle-HD zapewnia klientom warsztatów odczuwalną zmianę. Lepsza jakość w porównaniu z oryginalną częścią oraz zoptymalizowana pod względem technicznym konstrukcja zapewniają większą trwałość elementów istotnych dla bezpieczeństwa. Element Meyle-HD udowodnił to np. w ramach ponad 100 000 cykli testów (7 kN / 2 Hz) w centrum testowym Meyle. W przeciwieństwie do oryginalnego mocowania silnika w elemencie Meyle-HD nie stwierdzono żadnego zużycia ani usterek technicznych korpusu amortyzującego. Na zoptymalizowane pod względem technicznym hybrydowe mocowanie silnika Meyle-HD, a także na wszystkie inne produkty Meyle-HD, klienci otrzymują 4-letnią gwarancję.

 

Wskutek ciągłych zmian obciążenia w napędzie, mocowanie silnika jest narażone na silne naprężenia. Poza tym ekstremalne obciążenia termiczne, takie jak wahania temperatury otoczenia i pracy, mogą być przyczyną intensywnego zużycia i przedwczesnej awarii mocowania silnika – skutkiem są silne wibracje i przeszkadzający hałas w samochodzie. Udoskonalony element Meyle-HD, jak mówi producent, cechuje się wielokrotnie zwiększoną trwałością z jednoczesnym utrzymaniem komfortu jazdy i skuteczności amortyzacji.

 

Meyle oferuje asortyment zawierający 640 różnych poduszek i mocowań silnika do łącznie 172 milionów pojazdów na całym świecie.

 

Mocowanie silnika Meyle-HD zostało zaprezentowane na targach Automechanika 2018 i jest już dostępne pod numerem części Meyle 214 030 0080/HD.

 

Dystrybutorami części MeyleMeyle-HDMeyle-Original i Meyle-PD są Auto Partner S.A.oraz Inter Cars.

 

Źródło: Meyle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).