Mobilne magazyny energii w e-sklepie PZL Sędziszów | MOTOFAKTOR

Mobilne magazyny energii w e-sklepie PZL Sędziszów

person Redakcja 26/11/2020

Magazyny energii o różnych specyfikacjach technicznych dostępne są już w e-sklepie PZL Sędziszów.

Wszystkie przenośne magazyny energii produkcji PZL Sędziszów wykonane są z nowych, dodatkowo selekcjonowanych przez maszyny ogniw. Pakiety zostały zabezpieczone nowoczesnym układem BMS oraz zamknięte w solidnych, eleganckich walizkach, odpornych na wszelkie uszkodzenia mechaniczne a jednocześnie zapewniających pełną mobilność.

 

Magazyny energii doskonale sprawdzą się na kempingu, pod namiotem i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezależne źródło energii dla urządzeń elektronicznych takich jak telefony, laptopy, ładowarki czy różnego rodzaju narzędzia.

 

Przykładowa specyfikacja magazynu energii PowerBox model BG-3120 przedstawia się następująco:

 

Dane techniczne baterii:

Dane techniczne inwertera DC/AC:

Jedną z najbardziej przydatnych opcji magazynu, są dwa gniazda 230V 50Hz, które pozwalają korzystać ze standardowych sprzętów domowych. PowerBox BG-3120 umożliwia podpięcie do kilku gniazd i równoczesne używanie urządzeń o maksymalnej mocy 1500W. Poziom naładowania baterii oraz jej pojemność kontrolować można za pomocą czytelnego wyświetlacza.

Wprowadzenie do e-sklepu PZL Sędziszów przenośnych magazynów energii to efekt zaangażowania spółki w szeroko pojęty obszar związany z elektromobilnością. Cieszymy się, że nasz wewnętrzny dział projektowania baterii stworzył urządzenia nowoczesne, estetyczne i przede wszystkim funkcjonalne. Agnieszka Dec Dyrektor Generalna PZL Sędziszów
Magazyny energii oferowane są w kilku specyfikacjach technicznych, w zależności od potrzeb klienta. Nasze urządzenia znaleźć można już w e-sklepie PZL Sędziszów, gdzie wdrożyliśmy specjalną podstronę: https://bit.ly/370EZ0Q. Oferujemy także wykonanie magazynów energii o innych parametrach niż przedstawione, na indywidualne zamówienie. Zapytania w tej sprawie zbieramy pod adresem: baterie@pzlsedziszow.pl. Patryk Grendysa Menadżer Produktu

 

Źródło: PZL Sędziszów

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).