Niższe przychody Inter Cars w listopadzie 2019 | MOTOFAKTOR

Niższe przychody Inter Cars w listopadzie 2019

person Redakcja 9/12/2019

W listopadzie 2019 wartość sprzedaży całej Grupy Inter Cars spadła o ponad 2 proc. w porównaniu z listopadem ubiegłego roku.

W listopadzie 2019 o 3,5% spadła sprzedaż Inter Cars w Polsce w porównaniu z listopadem 2018 i wyniosła 399,3 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 563,5 mln zł i był o 2,1% niższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 7,5% wyższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 343,6 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Grecji (197,2%), w Bośni i Hercegowinie (95,6%) oraz na Ukrainie (42,3%).

 

W ciągu dziewięciu miesięcy 2019 r. od stycznia do listopada cała Grupa Inter Cars odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 6,1%, a w Polsce o 7%.

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabelce:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).