Młodzi mechanicy w fabryce marki FILTRON

Uczestnicy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odwiedzili fabrykę FILTRON w Gostyniu. To wyjątkowa nagroda dla tych, którzy zdobyli najlepsze wyniki w finałach.

Nie wszyscy mają taką możliwość, by zwiedzić fabrykę należącej do MANN+HUMMEL marki FILTRON w Gostyniu, obserwować linie produkcyjne i zobaczyć, jak produkuje się filtry obecne w najbardziej znanych markach samochodów, a przy okazji poszerzyć wiedzę o produktach i filtracji w motoryzacji. Taką wizytę i szkolenie odbyli uczniowie szkół średnich – najlepsi uczestnicy tegorocznych finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Filtry marki FILTRON są produkowane w wielkopolskim Gostyniu od ponad 40 lat. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące europejskich mechaników. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów.

Misją marki FILTRON jest edukacja młodych mechaników. Jesteśmy pełni podziwu dla wiedzy uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, jaką wykazali się podczas finałów w Poznaniu, dlatego z przyjemnością gościmy ich w naszej fabryce, gdzie przekazujemy im szczegółową wiedzę na temat filtracji, a także wprowadzamy w tajniki produkcji filtrów. Paweł Grześkowiak Brand Manager marki FILTRON

 

To kolejna inicjatywa marki FILTRON jako partnera Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Dzięki „Akcji Filtracja” ich uczestnicy zdobywali i sprawdzali swoją wiedzę o filtracji samochodowej, a najlepsi uzyskali „zieloną kartę” uprawniającą do udziału w finałach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników bez względu na wynik eliminacji.

Działania edukacyjne odbywają się w ramach Akademii Młodego Mechanika. „O edukację młodych mechaników dbamy przez cały rok razem z naszymi partnerami. Nie ograniczamy się do organizacji finałów, które co roku odbywają się w Poznaniu. Ogólnopolskie Mistrzostw Mechaników to również szkolenia w szkołach, czy w fabrykach i centrach szkoleniowych naszych partnerów. Takim przykładem jest właśnie wizyta uczniów w fabryce marki FILTRON. Adrian Dekowski prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Praktyczna nauka zawodu to niezwykle ważna część edukacji młodego mechanika.

Bezpośrednie spotkania z ekspertami, rozmowy, pytania o szczegóły to świetne uzupełnienie wiedzy, którą zdobywają w szkołach. Grzegorz Duda Główny Ambasador i współtwórca Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).