Milwaukee Tour - rusza kolejna edycja | MOTOFAKTOR

Milwaukee Tour - rusza kolejna edycja

person Adrian Januszkiewicz 14/04/2022

Kolejna edycja Milwaukee Tour wystartuje już 5 maja 2022 r. W ciągu dwóch miesięcy zespół specjalistów Milwaukee odwiedzi 25 miast.

Pierwsze wydarzenie będzie miało miejsce 5 maja, a cała edycja zakończy się tuż przed wakacjami, 29 czerwca. Dla uczestników, którzy wcześniej zarejestrują się na wydarzenie, na miejscu będzie czekał prezent!

 

Zespół Milwaukee podczas wydarzeń zaprezentuje bezprzewodowe urządzenia z platform M18, M12 oraz MX FUEL, a także produkty z kategorii takich jak Środki Ochrony Indywidualnej, akcesoria, systemy przechowywania, narzędzia ręczne, czy najnowszej gamy produktów Milwaukee – tzn. Narzędzi Ogrodowych. Eksperci marki pokażą zastosowania produktów oraz zaprezentują, dlaczego narzędzia Milwaukee w ich ocenie poradzą sobie z każdym zadaniem.

 

Najnowsze wydarzenia to także okazja do skorzystania z dedykowanej promocji dostępnej wyłącznie podczas wydarzenia. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród 11 promocyjnych zestawów w atrakcyjnych cenach. Ci, którzy z niej skorzystają, będą mogli spróbować swoich sił w legendarnym konkursie Milwaukee Thunderbolt Challenge. Wyzwanie? Jak najszybsze złożenie 3-elementów pioruna Milwaukee. Podczas każdego wydarzenia do wygrania są m.in. narzędzia Milwaukee o wartości 4000 zł.

 

Kalendarz najnowszej edycji Milwaukee Tour, formularz rejestracji oraz informacje o
promocjach podczas wydarzeń można znaleźć TUTAJ.

Milwaukee Tour to seria wydarzeń na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier organizowana we współpracy z dystrybutorami marki. Łącznie w ramach dwóch edycji w Polsce odbędzie się prawie 40 wydarzeń, a w całej Europie blisko 90.

 

Źródło: Milwaukee Tour

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).